13:48:39 - چهارشنبه 3 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخراج دو شرکت از بورس
نمادهای معاملاتی شرکتهای پلی اکریل (شپلی) و تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی(شمواد) از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل می شوند. خبرگزاری تسنیم: بر اساس مصوبه هیات پذیرش اوراق بهادار، نماد‌های پلی اکریل (شپلی) و تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی (شمواد) از فهرست شرکت‌های […]

نمادهای معاملاتی شرکتهای پلی اکریل (شپلی) و تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی(شمواد) از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل می شوند.

خبرگزاری تسنیم: بر اساس مصوبه هیات پذیرش اوراق بهادار، نماد‌های پلی اکریل (شپلی) و تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی (شمواد) از فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ ۱۶ دیماه امسال حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل می‌شوند.

شرکت پلی اکریل ایران در تاریخ ۲۴ مردادماه ۱۳۵۳ با مشارکت بخش خصوصی و تعدادی از بانک‌های تخصصی ایرانی و شرکت دوپان دونمور آمریکا تاسیس و تحت شماره ۱۹۴۱۳ در تهران به ثبت رسید. بهره برداری از کارخانه‌های پلی استر و اکریلیک در سال‌های ۱۳۵۷ و ۱۳۶۰ آغاز شد و شرکت در تاریخ ۱۶/۰۲/۱۳۶۱ تحت شماره ۴۵۰۰ در اداره ثبت شرکت‌های اصفهان ثبت گردید.

این گزارش می‌افزاید: تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی نیز ۱۵ تیرماه ۱۳۶۵ با هدف تولید و تامین مواد اولیه (دی متیل ترفتالات) برای کارخانه پلی استر تاسیس و در ۲۵ دیماه ۱۳۷۱ به بهره برداری رسید.

همچنین شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۷۵ در سازمان بورس پذیرفته شد.

تبليغات