10:22:48 - شنبه 6 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمریکا احتمالا از برجام خارج می‌شود
یک کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک با بیان اینکه احتمال خروج آمریکا از برجام بسیار بالاست تأکید کرد رئیس‌جمهور آمریکا آشوب‎های اخیر در ایران را بهانه‌ای برای خروج از توافق هسته‌ای قرار خواهد داد. خبرگزاری میزان: کارشناس مسائل منطقه‌ای اعتقاد دارد که رئیس‌‌جمهور آمریکا آشوب‎های اخیر در ایران را بهانه‌ای برای خروج […]

یک کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک با بیان اینکه احتمال خروج آمریکا از برجام بسیار بالاست تأکید کرد رئیس‌جمهور آمریکا آشوب‎های اخیر در ایران را بهانه‌ای برای خروج از توافق هسته‌ای قرار خواهد داد.

خبرگزاری میزان: کارشناس مسائل منطقه‌ای اعتقاد دارد که رئیس‌‌جمهور آمریکا آشوب‎های اخیر در ایران را بهانه‌ای برای خروج از برجام قرار خواهد داد.

کاترین شادکام، کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک می‌گوید: به نظرم احتمال خروج آمریکا از آمریکا بالاست، اگر به نوع گفتار این روزهای دولتمردان کاخ سفید و انتقاد مداوم دونالد ترامپ به ایران در حوزه‌های مختلف به‌‌ویژه سیاست خارجی تهران توجه کنیم، احتمال خروج دونالد ترامپ از توافق هسته‌ای با ایران بسیار بسیار بالاست.

وی با بیان اینکه به احتمال خیلی بالا نوع واکنش تهران به آشوب‌گران اخیر مهمترین بهانه ترامپ برای خروج از برجام خواهد بود افزود: پشتیبانی آمریکا از آشوب‌گرانی که قانون یک کشور را نقض می‌کنند، تحت عنوان دفاع از حقوق بشر، بسیار ریاکارانه ‌است چرا که خود دولت آمریکا در سال‎های گذشته جنبش موسوم به جنبش اشغال وال‌استریت را سرکوب کرد و در این برخورد نقض حقوق بشر بسیار مشاهده شد.

تبليغات