21:06:40 - شنبه 21 بهمن 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
آقای بازیگر از پدر شدنش در «دورهمی» خبر داد +عکس
باشگاه خبرنگاران جوان: شب گذشته مهران مدیری میزبان محسن و مصطفی کیایی بازیگر و کارگردان سینما شد. مصطفی کیایی امسال با فیلم چهار راه استانبول در جشنواره فجر حضور دارد. او در همان ابتدا گفتگو با مدیری، درباره نظر مردم و منتقدان درباره فیلمش گفت: بازخورد خوبی از سالن‌های مردمی گرفتیم و تا امروز نتیجه […]

باشگاه خبرنگاران جوان: شب گذشته مهران مدیری میزبان محسن و مصطفی کیایی بازیگر و کارگردان سینما شد.

مصطفی کیایی امسال با فیلم چهار راه استانبول در جشنواره فجر حضور دارد. او در همان ابتدا گفتگو با مدیری، درباره نظر مردم و منتقدان درباره فیلمش گفت: بازخورد خوبی از سالن‌های مردمی گرفتیم و تا امروز نتیجه خوب بوده است. واقعیت این است که من منتقدان را هم مثل مخاطبان فیلم می‌بینم و نظر مردم برای من مهمتر است. ترجیح می‌دهم مردم از فیلم من خوششان بیاید.

محسن کیایی با اشاره به اینکه مصطفی ۵ سال از او بزرگتر است، گفت: مصطفی تاثیر زیادی در زندگی من داشته است و من در انتخاب هر چیز از روی دستش نگاه کردم. البته اگر مصطفی نبود، باز من این حرفه را انتخاب می‌کردم. هر جایی که مصطفی کار می‌کرد، من از مدرسه فرار می‌کردم و سر تمرین‌های تئاتر مصطفی می‌رفتم و دستیارش می‌شدم.

آقای بازیگر از پدر شدنش در دورهمی خبر داد

مصطفی کیایی به شیطنت‌های دوره کودکی خود اشاره کرد و گفت: خیلی شیطنت داشتیم. شاید در برنامه شما که شاد است نباید گفت که ما به تازگی مادرمان را از دست دادیم و من همیشه به محسن می‌گویم که چقدر مادر را اذیت کردیم. در واقع روزی نبود که خسارت عمده‌ای به خانه نزنیم و همیشه انواع و اقسام جنگ‌های نرم و سرد را داشتیم.

محسن کیایی افزود: من فوتبال را در سطح حرفه‌ای بازی کردم و زانویم آسیب دید؛ اما، چون مصطفی در حرفه بازیگری بود و خودم هم دوست داشتم، وارد این حرفه شدم.

مصطفی کیایی با بیان اینکه اگر استعداد و بازی خوب محسن نبود، در سینما ماندگار نمی‌شد، گفت: در ورود محسن به این حرفه من تاثیرگذار بودم، اما اگر خود فرد استعداد نداشته باشد، نمی‌تواند کار کند. محسن همیشه با من کار نکرده است. شاید ورود او با حضور من بوده، اما ماندنش با استعداد و تلاش خودش بود.

محسن کیایی با اشاره به فیلم‌های جشنواره فجر امسال گفت: من امسال دو کار در جشنواره دارم؛ اما، چون الان درگیر فیلمبرداری هستم، نتوانستم فیلم‌ها را ببینم. متوجه شدم امسال کاخ هنرمندان و رسانه را از هم جدا کردند. اصحاب رسانه یک جا، هنرمندان یک جا و مردم جای دیگر هستند. من به شخصه اگر بخواهم فیلم ببینم، باید باغ موزه کتاب را انتخاب کنم و ما فقط روزی اهالی رسانه را می‌بینیم که نشست فیلم خودمان باشد!

در ادامه هر دو برادر از ماجرای عاشق شدن و ازدواج خودشان گفتند و محسن کیایی از پدر شدنش خبر داد.

مصطفی کیایی در ادامه به صنعت سینما اشاره کرد و گفت: تا امروز همه فیلم‌های من متفاوت بوده است. من سعی می‌کنم با توجه به علاقه‌ام به سینمای صنعتی به فروش فیلم توجه می‌کنم. فکر می‌کنم مخاطب سینما آن قدر شریف است که باید فیلم خوب به آن‌ها ارائه دهیم. همیشه سعی کردم قصه پرمحتوا، پرکشش و با جلوه‌های بصری را نشان دهم. سینمای صنعتی یعنی حیاتش از پول مردم باشد.

مصطفی کیایی در خصوص بازی برادرش محسن بیان کرد: من شخصاً بازی او در عصر یخبندان را دوست دارم؛ اما مخاطبان بارکد را بیشتر دوست دارند.

محسن کیایی هم درباره کارگردانی برادرش گفت: تا این جشنواره فکر می‌کردم عصر یخبندان از بهترین فیلم‌های مصطفی باشد؛ اما الان می‌گویم چهار راه استانبول بهتر است.

مصطفی کیایی با اشاره به اینکه به تازگی مادرشان را از دست دادند، گفت: امسال از اول جشنواره حالم خوب نیست؛ چراکه همیشه از اول جشنواره، مادرم همه چیز را رصد می‌کرد، اما این دوره جایش خالی بود.

مصطفی کیایی در پایان این گفتگو تابلوی عکس فیلم چهارراه استانبول و محسن کیف دوران مدرسه مصطفی را به موزه تقدیم کرد.

تبليغات