12:08:33 - چهارشنبه 25 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آرای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال اعلام شد
رای کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات رخ داده در دیدارتیم های فولاد مبارکه سپاهان و نفت و گاز گچساران در هفته پنجم لیگ برتر هندبال ابلاغ شد. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون هندبال، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال آرای خود را در خصوص رقابت دو تیم فولاد سپاهان و نفت و گاز گچساران […]

هندبال

رای کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات رخ داده در دیدارتیم های فولاد مبارکه سپاهان و نفت و گاز گچساران در هفته پنجم لیگ برتر هندبال ابلاغ شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون هندبال، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال آرای خود را در خصوص رقابت دو تیم فولاد سپاهان و نفت و گاز گچساران در هفته پنجم لیگ برتر هندبال ایران، اعلام کرد.

بر اساس رای صادر شده نتیجه بازی تیم های نفت و گاز گچساران و  فولاد مبارکه سپاهان ۱۰ بر صفر به نفع تیم نفت و گاز گچساران اعلام شد.

همچنین بازیکن خاطی تیم هندبال فولاد سپاهان  از همراهی در  ۳ بازی در رقابت های لیگ برتر محروم و سر مربی این تیم نیز یک جلسه از همراهی تیم سپاهان محروم شد. باشگاه هندبال سپاهان نیز به پرداخت جریمه نقدی ۵۰ میلیون ریالی ملزم شد.

تیم هندبال نفت و گاز گچساران نیز با محرومیت یک بازی از حضور تماشاگر و پرداخت جریمه نقدی به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال مواجه شد.

به گزارش ایسنا، در هفته پنجم لیگ برتر هندبال دو تیم نفت و گاز گچساران و فولاد مبارکه سپاهان در گچساران به دیدار یکدیگر رفتند که این بازی نیمه تمام ماند. در دقایق پایانی نیمه دوم، بازیکن سپاهان بعد از دست ندادن با بازیکن گچساران به سوی تماشاچیان حرکت ناشایستی را انجام داد و سرمربی تیم هندبال سپاهان نیز تیم را به بیرون از زمین کشید.  جلسه کمیته انضباطی روز دوشنبه برگزار شد و این احکام امروز صادر شد.

انتهای پیام

تبليغات