13:07:40 - دوشنبه 13 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آثار تخریبی بخشنامه‌های ضدونقیض دولت بر فعالان اقتصادی
رییس اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از بخشنامه‌های متعدد دولت در حوزه اقتصاد طی ماه‌های گذشته گفت: بخشنامه‌های دولت آثار تخریبی بر فعالان اقتصادی داشت و بسیاری از بخشنامه‌های ارزی ضدونقیض است. مهر: مسعود خوانساری در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی امین الضرب گفت: اتاق بازرگانی تهران سابقه تاریخی کهنی دارد که بر این اساس حتی […]

رییس اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از بخشنامه‌های متعدد دولت در حوزه اقتصاد طی ماه‌های گذشته گفت: بخشنامه‌های دولت آثار تخریبی بر فعالان اقتصادی داشت و بسیاری از بخشنامه‌های ارزی ضدونقیض است.

مهر: مسعود خوانساری در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی امین الضرب گفت: اتاق بازرگانی تهران سابقه تاریخی کهنی دارد که بر این اساس حتی اتاق بازرگانی قبل از فرمان مشروطه وجود داشته و به همین دلیل به پاسداشت افرادی همچون امین الضرب پرداختیم که بر این اساس شناسایی بازرگانان برتر ایران صورت گرفته است.

رییس اتاق بازرگانی تهران افزود: جشنواره فرهنگی امین الضرب نیز با انتخاب خبرنگاران برگزیده از سوی هیات داوران به اتمام می‌رسد.

خوانساری از مشکلات امروز اقتصاد ایران سخن به میان آورد و گفت: در سه ماه اخیر بخشنامه‌های دولت آثار تخریبی زیادی را بر بخش خصوصی گذاشته که شاید روی کاغذ مهم نباشد، ولی بر سرنوشت یک بازرگان اثر عمیقی به جای می‌گذارد.

وی افزود: به خصوص در حوزه ارز بسیاری از بخشنامه‌های متعددی که دولت صادر کرد ضد و نقیض بود و همین امر لطمات زیادی را به فعالان اقتصادی وارد کرد.

تبليغات