21:13:20 - چهارشنبه 18 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰ شهر آمریکا که برای مهاجرت پول می دهند!
آفتاب‌‌نیوز : در شرایطی که اقتصاد آمریکا وارد طولانی ترین دوره رشد مثبت متوالی اقتصادی خود می‌شود و نرخ بیکاری در پایین‌ترین سطح نیم قرن اخیر قرار دارد، برخی شهرها برای جذب نیروی کار و مهاجر تسهیلات ویژه‌ای را در نظر گرفته اند. در ادامه با ۱۰ شهری آشنا می شوید که امتیازات ویژه ای […]

آفتاب‌‌نیوز :

در شرایطی که اقتصاد آمریکا وارد طولانی ترین دوره رشد مثبت متوالی اقتصادی خود می‌شود و نرخ بیکاری در پایین‌ترین سطح نیم قرن اخیر قرار دارد، برخی شهرها برای جذب نیروی کار و مهاجر تسهیلات ویژه‌ای را در نظر گرفته اند. در ادامه با ۱۰ شهری آشنا می شوید که امتیازات ویژه ای برای تازه واردان در نظر گرفته‌اند:

۱-همیلتون- اوهایو

به گزارش بیزینس اینسایدر، مهاجرانی که برای تحصیل وارد این شهر شوند می توانند ۵۰۰۰ دلار کمک هزینه دریافت کنند. برای واجد شرایط بودن در این برنامه باید حداکثر هفت سال از تاریخ فارغ التحصیلی تان گذشته باشد و در رشته های مرتبط با فناوری، مهندسی، ریاضی یا هنر تحصیل کرده و حداقل ۱۰ هزار دلار تمکن مالی داشته باشید.

۱۰ شهر آمریکا که برای مهاجرت پول می دهند!

۲- نورث پلات- نبراسکا

افراد تازه واردی که موفق به یافتن کار تمام وقت با حداقل دستمزد ساعتی ۲۰ دلار در ساعت شوند و تعهد دهند که حداقل سه سال در این شهر سکونت کنند کمک هزینه ۵۰۰۰ دلاری زندگی دریافت خواهند کرد.

۳- دیترویت- میشیان

یکی از شناخته شده ترین شهرهای این فهرست که برای کسانی که مایل به کار در این شهر باشند تا یک سال حقوق بسته به سطح تحصیلات و مهارت کاری پرداخت می کند. البته این برنامه تنها ۳۰ نفر در سال ظرفیت دارد.

۴- مارن- آیوا

این شهر به کسانی که به آن مهاجرت کنند زمینی به مساحت ۹۶۰۰ فوت مربع به طور رایگان اهدا می کند تا در آن خانه بسازند.

۵- کاتن وود فالز- کانزاس

مهاجرین به این شهر در پنج سال نخست سکونتشان از پرداخت مالیات بر درآمد معاف هستند.

۶- برلینگتون- ورمونت

متخصصان شبکه، اینترنت، نرم افزار و برنامه نویسی که تعهد زندگی و کار در این شهر را بدهند ۱۰ هزار دلار دریافت خواهند کرد.

۷- لینکلن- کانزاس

این شهر نیز به تازه واردان زمینی به مساحت ۱۲ هزار تا ۳۶ هزار فوت مربع برای ساخت خانه اهدا می کند.

۸- تولسا- اوکلاهاما

تازه واردین به این شهر به شرط داشتن شغل تمام وقت و گذشت شش ماه از تاریخ ورود به این شهر می‌توانند ۱۰ هزار دلار دریافت کند.

۹- سنت کلیر- میشیگان

افراد دارای مدرک دانشگاهی در رشته های فناوری، هنر و ریاضی می‌توانند ۱۵ هزار دلار کمک هزینه دریافت کنند.

۱۰- توپکا- کانزاس

مهاجران پس از خرید خانه و کار کردن به مدت یک سال در این شهر می‌توانند ۱۵ هزار دلار دریافت کنند. هم چنین افرادی که توانایی مالی کافی برای خرید خانه ندارند می توانند خانه اجاره کنند اما ۱۰ هزار دلار دریافت خواهند کرد.

تبليغات