11:31:58 - دوشنبه 21 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰۷ ثانیه، ۴۴ پاس و یک گل
رئال مادرید در دیدار برابر دپورتیوو لاکرونیا یک گل بی نظیر را با رد و بدل کردن ۴۴ پاس به ثمر رساند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید بامداد دوشنبه در نخستین بازی‌اش برابر دپورتیوو لاکرونیا قرار گرفت و با سه گل حریفش را شکست داد. گل نخست بازی را گرت […]

رئال مادرید در دیدار برابر دپورتیوو لاکرونیا یک گل بی نظیر را با رد و بدل کردن ۴۴ پاس به ثمر رساند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید بامداد دوشنبه در نخستین بازی‌اش برابر دپورتیوو لاکرونیا قرار گرفت و با سه گل حریفش را شکست داد. گل نخست بازی را گرت بیل در دقیقه ۲۰ به ثمر رساند. هفت دقیقه بعد کاسمیرو در ریازور توانست گل دوم تیمش را با پاس مارسلو به ثمر برساند. این گل از ۴۴ پاس بازیکنان مادرید خلق شد و لقب طولانی‌ترین گل در ۱۰ سال اخیر لالیگا را به خود اختصاص داد. این ۴۴ پاس تنها در دو دقیقه و ۳۰ ثانیه رد و بدل شد.

همه بازیکنان مادرید در به ثمر رسیدن گل کاسمیرو نقش داشتند و به توپ ضربه زدند. ۱۱ بازیکن سفیدپوشان ۴۴ پاس دادند. کیلور ناواس شروع کننده این حرکت بود. سپس کاسمیرو، ناچو، سرخیو راموس، تونی کروس، لوکا مودریچ و مارسلو در زمین خود به این حرکت ادامه دادند و گرت بیل، کریم بنزما، کاسمیرو و دنی کارواخال در زمین حریف به پاس‌کاری ادامه دادند.

بیشترین پاس‌ها در سمت راست زمین حریف رد و بدل شد. در این محل ۳۰ پاس داده شد. پس از تغییر جهت بازی مارسلو به توپ رسید و آن را به کاسمیرو پاس داد. در نهایت بازیکن برزیلی توانست توپ را به گل تبدیل کند و مادرید با دو گل از میزبانش پیش بیفتد.

گل زیبای کاسمیرو برای رئال مادرید

انتهای پیام

تبليغات