۷:۴۵:۳۷ - جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک نام عجیب برای تقویت خط دفاعی یونایتد
به گزارش “ورزش سه”، از ابتدای بازار نقل و انتقالات تابستانی نام های زیادی برای تقویت خط دفاعی منچستریونایتد مطرح شده بود که تا به حال و در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت به پایان پنجره تابستانی در جزیره هیچکدام به سرانجام نرسیده و حالا مورینیو راضی به جذب کورت زوما، مدافع جوان چلسی […]


به گزارش “ورزش سه”، از ابتدای بازار نقل و انتقالات تابستانی نام های زیادی برای تقویت خط دفاعی منچستریونایتد مطرح شده بود که تا به حال و در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت به پایان پنجره تابستانی در جزیره هیچکدام به سرانجام نرسیده و حالا مورینیو راضی به جذب کورت زوما، مدافع جوان چلسی شده است.

 

 

البته همانند شایعات درباره یری مینا مدافع بارسلونا، این بار نیز اورتون رقیب منچستریونایتد برای جذب کورت زوما نیز خواهد بود. اورتون خواهان انتقال قرضی اما شیاطین سرخ در پی جذب دائم زوما هستند اما چلسی تمایلی به فروش مدافع خود به یکی از رقبایش آنهم در به صورت همیشگی ندارد.

 

مورینیو که خودش در دوران حضور در چلسی باعث انتقال زوما به لندن شد، امیدوار بود تیمش حداقل ۲ بازیکن تا پایان بازار تابستانی جذب کند اما حالا آنها در بهترین شرایط می توانند یک نفر را به لیست اضافه کنند و به نظر می رسد گزینه هایی چون هری مگوایر و توبی آلدروایرد منتفی شده اند.

 

کورت زوما فصل قبل قرضی در استوک سیتی بازی می کرد و این تیم در پایان راهی دسته پایین تر شد.