۱۴:۰۵:۰۹ - جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گل محبوب زلاتان مقابل کدام تیم به ثمر رسید؟
  به گزارش “ورزش سه”، مهاجم سوئدی گل‌های مهمی در بازی‌های بسیار مهم ملی و باشگاهی به ثمر رسانده و در بررسی کارنامه اش، مهم ترین نکته ای که می‌توان به آن اشاره کرد، گل‌‌های دیدنی بود که به ثمر رسانده است. یکی از مشهورترین گل‌های او، ضربه استثنایی قیچی برگردانی بود که از اواسط […]

 

به گزارش “ورزش سه”، مهاجم سوئدی گل‌های مهمی در بازی‌های بسیار مهم ملی و باشگاهی به ثمر رسانده و در بررسی کارنامه اش، مهم ترین نکته ای که می‌توان به آن اشاره کرد، گل‌‌های دیدنی بود که به ثمر رسانده است. یکی از مشهورترین گل‌های او، ضربه استثنایی قیچی برگردانی بود که از اواسط نیمه انگلیس وارد دروازه این تیم کرد. در حالی که جو هارت بیرون آمد و با سر توپ را دفع کرد، زلاتان با یک ضربه قیچی برگردان استثنایی دروازه حریف را باز کرد. حال او مدعی شد که گلی که مقابل انگلیس به ثمر رسانده، بهترین گل دوران ملی اش بوده است.

 

 

 

 

او گفت:” گل‌هایی به ثمر رساندم که در خاطر همه می‌ماند ولی گلی که همواره در ذهن همه خواهد ماند، گلی است که مقابل انگلیس به ثمر رساندم زیرا اتفاقات جالبی قبل بازی افتاده بود. در ابتدا حرف‌هایی می‌زدند، صحبت‌هایی می‌کردند ولی من به آنها یک هدیه برای تمام عمرشان دادم.”