۹:۵۰:۴۰ - شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کره‌ شمالی توانایی مقابله با یک قرن تحریم دشمنان را دارد
رئیس کره‌ شمالی در تازه‌ترین اظهارات خود با اشاره به توانمندی‏‎ها و پیشرفت‌‎های بومی تأکید کرد که پپونگ‌یانگ توانایی مقابله با هرگونه مشکل ایجادشده از سوی دشمنان حتی اعمال یک دهه تحریم یا یک قرن تحریم را دارد. خبرگزاری میزان: رئیس کره‌ شمالی در تازه‌ترین اظهارات خود اعلام کرده که پیونگ‌یانگ قدرت مقابله با یک […]

رئیس کره‌ شمالی در تازه‌ترین اظهارات خود با اشاره به توانمندی‏‎ها و پیشرفت‌‎های بومی تأکید کرد که پپونگ‌یانگ توانایی مقابله با هرگونه مشکل ایجادشده از سوی دشمنان حتی اعمال یک دهه تحریم یا یک قرن تحریم را دارد.

خبرگزاری میزان: رئیس کره‌ شمالی در تازه‌ترین اظهارات خود اعلام کرده که پیونگ‌یانگ قدرت مقابله با یک قرن تحریم را هم دارد.

وی ضمن قدردانی و تمجید از پیشرفتهای اقتصادی و فناوری کشورش تأکید کرد: به لطف پایه‌ ریزی اقتصاد خودبنیاد ملی و نیروهای علمی و فنی آموزش‌ دیده با تلاش و تفکر بومی، هیچ گونه مشکل غیرقابل حلی در مقابل کشور حتی تحریم‎های ده‌ساله یا ۱۰۰ ساله وجود ندارد.

پیونگ‌ یانگ اخیراٌ چند آزمایش موشک بالستیک قاره‌پیما را انجام داده‌ است که تازه‌ترین آنها آزمایش موشک بالستیک «هواسونگ ۱۵» در ماه نوامبر بود.

کره‌شمالی اعلام کرده که موشک بالستیک قاره‌پیما «هواسونگ ۱۵» توانایی هدف‌قراردادن نقطه‌ به ‌نقطه خاک آمریکا را دارد.