19:05:17 - شنبه 25 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چمن دستگردی، بلای جان پارس جنوبی جم
به گزارش “ورزش‌سه”، تیم های سایپای تهران و پارس جنوبی جم روز گذشته در حالی در ورزشگاه دستگردی به مصاف یکدیگر رفتند که چمن این ورزشگاه اصلا شرایط خوبی نداشت. قسمت های زیادی از چمن دستگردی کاملا کچلی گرفته بود و البته در سایر نقاط نیز پستی و بلندی های زیادی وجود داشت که مانع […]

به گزارش “ورزش‌سه”، تیم های سایپای تهران و پارس جنوبی جم روز گذشته در حالی در ورزشگاه دستگردی به مصاف یکدیگر رفتند که چمن این ورزشگاه اصلا شرایط خوبی نداشت. قسمت های زیادی از چمن دستگردی کاملا کچلی گرفته بود و البته در سایر نقاط نیز پستی و بلندی های زیادی وجود داشت که مانع از آن شد تا دو تیم روی زمین فوتبال بازی کنند.


خرابی چمن ورزشگاه دستگردی سبب شد تا پارس جنوبی و سایپا رو به بازی هوایی بیاورند و اکثر حملات خود را روی بازی مستقیم انجام دهند. روی یکی از همین ارسال های بلند هم دروازه پارس جنوبی باز شد و این تیم بازی را واگذار کرد.


بی تردید باتوجه به اینکه پارس جنوبی همواره نشان داده روی زمین فوتبال بهتری به نمایش می گذارد، اگر چمن ورزشگاه دستگردی شرایط مناسبی داشت، وضعیت بهتری برای شاگردان مهدی تارتار رقم می خورد. اتفاقی که در بازی های قبلی شاهدش بودیم.


عکس: حامد عراقی

 

تبليغات