10:50:06 - چهارشنبه 27 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چرا اینترنت موبایل وصل نمی‌شود؟
تنها مجوز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه ۹ استان صادر شده آفتاب‌‌نیوز : از بیست‌وپنجم آبان‌ماه علاوه بر اینترنت خطوط تلفن‌ثابت و اینترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد. پس از ۵ روز قطعی اینترنت در سراسر کشور در روز پایانی آبان ماه اتصال تدریجی خطوط تلفن ثابت به اینترنت توسط وزارت ارتباطات تائید […]


تنها مجوز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه ۹ استان صادر شده

آفتاب‌‌نیوز :

از بیست‌وپنجم آبان‌ماه علاوه بر اینترنت خطوط تلفن‌ثابت و اینترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد.

پس از ۵ روز قطعی اینترنت در سراسر کشور در روز پایانی آبان ماه اتصال تدریجی خطوط تلفن ثابت به اینترنت توسط وزارت ارتباطات تائید شد. از روز دوم آذر ماه نیز یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه در بیشتر استان‌ها خبر داد.

چرا اینترنت موبایل وصل نمی‌شود؟

پیگیری از در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان می‌دهد که سه اپراتورهای اصلی تلفن همراه کشور ( همراه اول، ایرانسل و رایتل) تنها مجوز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه در ۹ استان را دریافت کرده‌اند.

یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که تا این لحظه به جز این ۹ استان مجوزی برای اتصال خطوط تلفن همراه سایر استان‌ها به اینترنت صادر نشده است.

وی اسامی استان‌های که مجوز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه برای آن‌ها صادر شده است را خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام نام برد.لینک منبع

تبليغات