21:17:02 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرونده استقلال به کمیته انضباطی رفت
فینال مسابقات جوانان استان تهران روز گذشته در ورزشگاه هویزه برگزار شد و بعد از پایان مسابقه در حالی که تیم استقلال نتیجه را به حریف واگذار کرده بود اتفاقات تلخی رخ داد. خبرگزاری فارس: فینال مسابقات جوانان استان تهران روز گذشته در ورزشگاه هویزه برگزار شد و بعد از پایان مسابقه در حالی که […]

فینال مسابقات جوانان استان تهران روز گذشته در ورزشگاه هویزه برگزار شد و بعد از پایان مسابقه در حالی که تیم استقلال نتیجه را به حریف واگذار کرده بود اتفاقات تلخی رخ داد.

خبرگزاری فارس: فینال مسابقات جوانان استان تهران روز گذشته در ورزشگاه هویزه برگزار شد و بعد از پایان مسابقه در حالی که تیم استقلال نتیجه را به حریف واگذار کرده بود اتفاقات تلخی رخ داد.

ظاهرا بعد از پایان مسابقه محمد فدایی سرمربی تیم جوانان استقلال نسبت به عملکرد برنامه ۹۰ انتقاداتی داشت و به همین علت با رضا یونسیان گزارشگر برنامه ۹۰ در ورزشگاه درگیری لفظی پیدا کرد.

بعد از این اتفاقات صادق ورمزیار امروز در گفت‌وگویی رادیویی مدعی شد که سرمربی تیمش تجربه چنین اتفاقاتی را ندارد و قطعا در صورت بررسی مبنی بر فحاشی سرمربی تیمش به گزارشگر ۹۰ با او برخورد خواهد کرد.

حبیب‌الله شیرازی رئیس هیأت فوتبال استان تهران که در ورزشگاه حضور داشت در خصوص اینکه چه اتفاقی رخ داده بود، گفت: ما در جایگاه نشسته بودیم و داخل زمین نبودیم. نماینده هیأت فوتبال استان جناب آقای کاویانی و سرهنگ صدقی در کنار زمین حضور داشتند و ظاهرا بعد از پایان بازی سرمربی تیم استقلال اقدام به اعتراض و داد و فریاد به خبرنگار برنامه ۹۰ کردند که چرا تیم آن‌ها را وارد حاشیه کرده است. ظاهرا آن‌ها معتقد بودند در آستانه فینال تیم‌شان دچار چالش شده و به همین دلیل عنوان قهرمانی را از دست دادند.

مشاجره‌ای که شما به آن اشاره کردید در همین حد بود و البته این را هم بگویم که تعدادی از تماشاگران اقدام به سردادن شعار‌هایی کردند که آقایان افتخاری و ورمزیار از آن‌ها خواستند این کار را انجام ندهند.

وی افزود: رئیس کمیته انضباطی هیأت فوتبال استان تهران آقای عبدالله‌پور در ورزشگاه حاضر بود و گزارش خود را امروز به ما ارائه خواهد کرد. مطمئنا ما نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نخواهیم بود، چون بازی‌های حساس را رصد می‌کنیم و قبل از بازی جوانان استقلال روز گذشته دربی نونهالان را از نزدیک دیدیم تا همه چیز را مورد بررسی قرار دهیم.

رئیس هیأت فوتبال استان تهران در خصوص اینکه آیا شکست یک تیم باید منجر این شود که سرمربی به خود اجازه دهد با خبرنگار درگیر شده و یا به او اعتراض کند، گفت: طبعا این اتفاق بعد از بازی رخ داده و سرمربی تیم باید خودش را کنترل می‌کرد. ما اجازه توهین به عزیزان رسانه را نمی‌دهیم، چون اگر رسانه‌ها نباشند قطعا پوشش خبری هم نخواهد بود. به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم به اهالی رسانه توهین شود و این موضوع قطعا در کمیته انضباطی هیأت فوتبال استان تهران بررسی خواهد شد. مسئولان قطعا در این زمینه تصمیم لازم را اتخاذ خواهند کرد تا برخورد قانونی صورت بگیرد.

 

چراغ جلو راست قاب مشکی برلیانس h220 -h230