9:33:29 - سه‌شنبه 17 مرداد 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
واکنش دورتموند به توافق دمبله با بارسلونا
باشگاه بوروسیا دورتموند به توافق ستاره جوان خود با بارسلونا واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا و به نقل از ESPN، نیمار پس از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت از بارسلونا جدا شود و همین باعث شد تا سران این باشگاه اسپانیایی سخت به دنبال جانشینی شایسته برای این بازیکن باشند. یکی از […]

عثمان دمبله

باشگاه بوروسیا دورتموند به توافق ستاره جوان خود با بارسلونا واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ESPN، نیمار پس از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت از بارسلونا جدا شود و همین باعث شد تا سران این باشگاه اسپانیایی سخت به دنبال جانشینی شایسته برای این بازیکن باشند. یکی از بازیکنانی که مورد توجه بارسلونا است، عثمان دمبله بازیکن فرانسوی بوروسیا دورتموند است که تنها ۲۰ سال سن دارد.

روزنامه اکیپ فرانسه روز دوشنبه از توافق این بازیکن با بارسلونا با قراردادی به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو سخن به میان آورد و همین باعث شد تا باشگاه دورتموند در این زمینه واکنش نشان دهد.

میشل زورک، رئیس بخش ورزش باشگاه دورتموند در واکنش به توافق دمبله با بارسلونا، گفت: من از چنین چیزی خبر ندارم. دمبله، بازیکن دورتموند است و توافق او با بارسلونا دروغ محض است.

دمبله در سال ۲۰۱۶ با ۱۵ میلیون یورو به دورتموند پیوست. او در ۴۹ بازی که فصل قبل برای دورتموند به میدان رفت توانست ۱۰ گل به ثمر رساند و ۲۱ پاس گل بدهد. او به صراحت تاکید کرد که دوست دارد بازی در بارسلونا را تجربه کند.

انتهای پیام

تبليغات