9:00:51 - جمعه 28 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش ابطحی به دیدار فرماندهان سپاه با رییس‌جمهور
یک عضو مجمع روحانیون مبارز در واکنش به دیدار فرماندهان سپاه پاسداران با رییس‌جمهور گفت: سپاه پشتوانه عزت و امنیت کشور است. دولت نمی‌تواند خودش را از این پشتوانه سنگین ملی بی‌نیاز ببیند. به گزارش ایسنا، محمدعلی ابطحی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «تصویر دیدار هفته گذشته فرماندهان سپاه پاسداران با رییس‌جمهور از […]

محمدعلی ابطحی (رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات) در مراسم ختم برادر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد

یک عضو مجمع روحانیون مبارز در واکنش به دیدار فرماندهان سپاه پاسداران با رییس‌جمهور گفت: سپاه پشتوانه عزت و امنیت کشور است. دولت نمی‌تواند خودش را از این پشتوانه سنگین ملی بی‌نیاز ببیند.

به گزارش ایسنا، محمدعلی ابطحی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«تصویر دیدار هفته گذشته فرماندهان سپاه پاسداران با رییس‌جمهور از بهترین و اطمینان‌بخش‌ترین تصاویر این ایام پراختلاف بود. جامعه به آرامش احتیاج دارد. صدها مشکل اقتصادی و سیاسی و اجتماعی پیش روی دولت است. اگر همه دستگاه‌ها با هم یک‌ دل باشند، شاید بتوانند مشکلات کشور را حل کنند. سپاه پشتوانه عزت و امنیت کشور است. دولت نمی‌تواند خودش را از این پشتوانه سنگین ملی بی‌نیاز ببیند. رویارویی سپاه با سیستم اجرایی هم به ملت آسیب می‌رساند و امنیت و اقتدار کشور را آسیب‌پذیر می‌کند. دو طرف باید این دیدار را پایان تلاش خناسانی کنند که سربلندی ایران را نمی‌خواهند. دولت و رییس‌جمهور و سپاه باید به شدت مراقبت کنند تا این روابط شیرین مستمر باشد. نعوذ بالله من شر الوسواس الخناس!»

انتهای پیام

تبليغات