3:12:00 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش آمریکا به تجاوزات گسترده اسرائیل به خاک سوریه
جروزالم پُست»، در پی تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی به خاک سوریه از جمله سامانه‌های پدافند هوایی این کشور، یک سخنگوی پنتاگون اعلام کرد که «آمریکا با تمام توان از حقِ اسرائیل برای دفاع از خود در برابر تهدیدات (!) حمایت می‌کند». خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که «واشنگتن با تمام توان از […]

جروزالم پُست»، در پی تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی به خاک سوریه از جمله سامانه‌های پدافند هوایی این کشور، یک سخنگوی پنتاگون اعلام کرد که «آمریکا با تمام توان از حقِ اسرائیل برای دفاع از خود در برابر تهدیدات (!) حمایت می‌کند».

خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که «واشنگتن با تمام توان از حق رژیم صهیونیستی برای دفاع از خود در برابر تهدیدات (!) حمایت می‌کند».

به گزارش رسانه صهیونیستی «جروزالم پُست»، در پی تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی به خاک سوریه از جمله سامانه‌های پدافند هوایی این کشور، یک سخنگوی پنتاگون اعلام کرد که «آمریکا با تمام توان از حقِ اسرائیل برای دفاع از خود در برابر تهدیدات (!) حمایت می‌کند».

«آدریان رنکاین- گالووی» سخنگوی پنتاگون گفت: «وزارت دفاع (آمریکا) در این عملیات نظامی شرکت نداشت. اسرائیل نزدیکترین شریک امنیتی ما در منطقه است و ما با تمام توان از حق ذاتیِ اسرائیل [!]برای دفاع از خود در برابر تهدیدات علیه سرزمین و ملت آن، حمایت می‌کنیم».

سخنگوی پنتاگون در ادامه مدعی شد: «ما در نگرانی بسیاری [از کشورها]در سراسر منطقه بابت فعالیت‌های بی ثبات ساز ایران که صلح و امنیت بین المللی را تهدید می‌کند، سهیم هستیم و در تلاشیم تا جهت مقابله با فعالیت‌های بدخواهانه ایران راه حل بین المللی بزرگتری بیابیم».

لازم به ذکر است، در پی تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، ارتش این کشور موفق به هدف قراردادن یک فروند اف- ۱۶ و یک فروند اف- ۱۵ متعلق به این رژیم شد.

رژیم صهیونیستی در تلاش است تا با بهانه قراردادن ورود یک پهپاد ایرانی به اراضی اشغالی، اینگونه وانمود کند که رویداد‌های روز شنبه (دهم فوریه/ ۲۱ بهمن ماه) ماحصل اقدامات ایران بوده است!

«دنی دانون» (Danny Danon) نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد در پی سرنگونی جنگنده متجاوز ارتش این رژیم توسط پدافند هوائی ارتش سوریه، از شورای امنیت خواست تا علیه آنچه که به ادعای وی «اقدامات تحریک آمیز ایران (!)» در منطقه است، موضع گیری کند.

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در این باره ادعا کرد: «این حادثه اثبات کرد که تمام هشدار‌های پیشین صحیح بودند. اعضای شورای امنیت نباید در برابر اقدامات ایران که اوضاع منطقه را وخیم می‌کند، بی تفاوت باشند».

وی در ادامه خواستار محکوم کردن اقدامات ایران از سوی شورای امنیت شد.

تبليغات