۱۴:۳۵:۱۶ - جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ مشکلی با جدایی امره جان نداشتم
به گزارش “ورزش سه”، جان پیشنهادی برای تمدید قرارداد در آنفیلد دریافت کرد ولی او این پیشنهاد را رد کرد و تصمیم گرفت سال آخر قراردادش را در لیورپول بماند و سپس به عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس پیوست. با این وجود، یورگن کلوپ از این تصمیم ستاره آلمانی ناراحت نیست.         […]

به گزارش “ورزش سه”، جان پیشنهادی برای تمدید قرارداد در آنفیلد دریافت کرد ولی او این پیشنهاد را رد کرد و تصمیم گرفت سال آخر قراردادش را در لیورپول بماند و سپس به عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس پیوست. با این وجود، یورگن کلوپ از این تصمیم ستاره آلمانی ناراحت نیست.

 

 

 

 

او گفت:”  ما هنوز رابطه خوبی با هم داریم. من مشکلی با جدایی او ندارم. تنها مشکل من این بود که من می‌خواستم از امره جان درآمدی داشته باشیم. اول می‌خواستم تمدید کند و سپس او را بفروشیم ولی او قبول نکرد و مشکلی هم نیست. هیچ مشکلی بین من و امره وجود ندارد. امره حالا ۲۴ ساله است. او در کشوری دیگر بازی می‌کند و می‌تواند یکی از اهداف ما باشد. من ۴ سال با او در انگلیس بودم و حالا می‌خواهم در تیمی دیگر او راه همراهی کنم. چرا که نه؟ او بازیکن بزرگی است و به یک باشگاه بزرگ دیگر پیوسته است.”

تبليغات