۱۰:۲۹:۴۹ - شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوآوی بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند جهان می‎شود؟
در حال حاضر میزان فروش ۷٫۵ میلیون و ۱۷ میلیون دستگاه از آخرین پرچم داران هوآوی یعنی Huawei mate 20 Series و سریHuawei P20 نشان می‌دهد چالش‌های اخیر به وجود آمده برای هوآوی در برخی کشورها نه تنها نتوانسته در پیشرفت این برند تاثیر بگذارند. آفتاب‌‌نیوز : با توجه به فروش تعداد ۲۰۶ میلیون دستگاه […]


در حال حاضر میزان فروش ۷٫۵ میلیون و ۱۷ میلیون دستگاه از آخرین پرچم داران هوآوی یعنی Huawei mate 20 Series و سریHuawei P20 نشان می‌دهد چالش‌های اخیر به وجود آمده برای هوآوی در برخی کشورها نه تنها نتوانسته در پیشرفت این برند تاثیر بگذارند.

آفتاب‌‌نیوز :

با توجه به فروش تعداد ۲۰۶ میلیون دستگاه از گوشی‌های هوشمند هوآوی در سال۲۰۱۸، به نظر می‌رسد این شرکت به جایگاه دوم سطح جهانی راضی نیست و هدفی به مراتب بزرگ‌تر را برای خود تعریف کرده است. بر اساس آمار به دست آمده از شرکت بین المللی IDC، با فروش ۵۲٫۲ میلیون دستگاه تنها در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی‌های هوشمند جهان هدفی دور از دسترس برای هوآوی نیست. 

یو چنگ دونگ، مدیر عامل شرکت هوآوی مدتی پیش در مصاحبه‌ای که در کنفرانس ارتباطات برگزار شد، گفت: «هوآوی در چند سال اخیر میزان فروش گوشی‌های بالا رده خود را تا حد زیادی افزایش داده و حتی ۱۰% از سهم بازار گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار را در ۲۵ کشور دنیا را به خود اختصاص داده است. در ضمن نباید این نکته را از قلم انداخت که سهم بازار هوآوی از سال ۲۰۱۷ تا کنون همواره روندی رو به رشد داشته‌است.”

در حال حاضر میزان فروش ۷٫۵ میلیون و ۱۷ میلیون دستگاه از آخرین پرچم داران هوآوی یعنی Huawei mate 20 Series و سریHuawei P20  نشان می‌دهد چالش‌های اخیر به وجود آمده برای هوآوی در برخی کشورها نه تنها نتوانسته در پیشرفت این برند تاثیر بگذارند، بلکه این ارقام در مقایسه با آمارهای به دست آمده از سال گذشته بالغ بر ۱٫۲۵ میلیون دستگاه افزایش داشته است. این طور که به نظر می رسد هوآوی در تلاش است فاصله بین خود و رقبا را کمتر کرده و در نتیجه جایگاه اول جهانی را به خود در پایان سال ۲۰۱۹ اختصاص دهد. 

هوآوی بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند جهان می‎شود؟

تبليغات