۲۲:۳۵:۰۷ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نوجوانان آمریکایی کدام شبکه اجتماعی را می‌پسندند؟
با توجه به آمار ارائه شده در خصوص محبوب‌ترین برنامه اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی، اسنپ‌چت برای سومین سال متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت. آفتاب‌‌نیوز :  بررسی میزان وفاداری نوجوانان آمریکایی به برنامه‌های اجتماعی، نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۳، برنامه اجتماعی فیسبوک،محبوب‌ترین برنامه اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی شناخته شد. در سال ۲۰۱۴، اینستاگرام […]


با توجه به آمار ارائه شده در خصوص محبوب‌ترین برنامه اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی، اسنپ‌چت برای سومین سال متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت.

آفتاب‌‌نیوز :

 بررسی میزان وفاداری نوجوانان آمریکایی به برنامه‌های اجتماعی، نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۳، برنامه اجتماعی فیسبوک،محبوب‌ترین برنامه اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی شناخته شد. در سال ۲۰۱۴، اینستاگرام این جایگاه را به خود اختصاص داد و در سال ۲۰۱۶، برنامه اجتماعی اسنپ‌چت در صدر قرار گرفت.

در حال حاضر، در بهار ۲۰۱۹، همچنان اسنپ‌چت در صدر لیست محبوب‌ترین برنامه اجتماعی نوجوانان آمریکایی قرار دارد، اما اینستاگرام نیز در حال پیشرفت است.

نوجوانان آمریکایی کدام شبکه اجتماعی را می‌پسندند؟

با توجه به نظرسنجی انجام شده در میان ۸هزار نوجوان آمریکایی، تقریبا ۴۱درصد از آنها، اسنپ‌چت را به عنوان محبوب‌ترین برنامه اجتماعی خود معرفی کردند، در حالی که ۳۵درصد از آنها اینستاگرام را انتخاب کردند.

در نمودار ارائه شده، درصد میزان محبوبیت برنامه‌های اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ را مشاهده می‌کنید؛

اقتصاد آنلاین 

تبليغات

 

چراغ جلو راست قاب مشکی برلیانس h220 -h230