6:42:09 - شنبه 27 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش راهبردی شرکت لوله‌سازی اهواز در خط لوله گوره – جاسک
آفتاب‌‌نیوز : عملیات احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک و پایانه صادراتی در منطقه مکران با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانسی آغاز شد. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ روحانی در این مراسم خط لوله «گوره – جاسک» را استراتژیک ترین طرح دولت تدبیر و امید عنوان کرد ‌و افزود: با افتتاح ۱۷ […]

آفتاب‌‌نیوز :

عملیات احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک و پایانه صادراتی در منطقه مکران با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانسی آغاز شد.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ روحانی در این مراسم خط لوله «گوره – جاسک» را استراتژیک ترین طرح دولت تدبیر و امید عنوان کرد ‌و افزود: با افتتاح ۱۷ طرح مهم تا پایان سال ۹۹ توان و ارزش تولید پتروشیمی کشور نسبت به ۷ سال گذشته، ۲ برابر می شود و به ‌۲۵ میلیارد دلار می‌رسد و یک جهش بزرگ در این صنعت اتفاق خواهد افتاد.

حمایت های مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور عامل موثر در نقش آفرینی لوله سازی در خط لوله گوره – جاسک بود

در ادامه رئیس جمهور با تشکر از نقش سه واحد صنعتی از جمله لوله سازی اهواز اظهار داشت: لوله‌ سازی اهواز و دو شرکت فولادی دیگر با یکدیگر توانستند لوله‌های مورد نیاز را تولید کنند و تحویل دهند. هزار کیلومتر لوله نیاز داریم که از این رقم، حدود ۴۴۰ کیلومتر آماده شده و به تدریج تحویل می‌شود. لوله گذاری نیز آغاز شده است.

برای اطلاع از مشخصات طرح عظیم اقتصادی خط لوله گوره – جاسک و همچنین نقش راهبردی شرکت لوله‌سازی اهواز در زمینه شکست خط تحریم در راستای تامین لوله‌های مورد نیاز پروژه به سراغ حسام خوشبین‌فر، عضو هیات مدیره این شرکت رفتیم تا در گفتگویی کوتاه پاسخگوی پرسش‌های ما باشد.

در صورت امکان توضیحی کوتاه درباره خط لوله گوره – جاسک و اهمیت آن در حوزه اقتصادی بویژه بخش نفت برای خوانتدگان عزیز ارائه بفرمایید.

تبليغات