۱۱:۵۷:۰۹ - یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نرخ واقعی بلیت پرواز‌های داخلی+جدول
در حالی سازمان هواپیمایی کشوری برای پرواز‌های داخلی نرخ تعیین کرده که شرکت‌های هواپیمایی عملا این نرخ‌گذاری را رعایت نکرده و بلیت پرواز‌های خود را تا دو برابر عرضه می‌کنند. خبرگزاری تسنیم: دیروز پس از هفته‌ها نابسامانی حمل‌ونقل هوایی مسافری کشور، سازمان هواپیمایی با مشارکت شرکت‌های هواپیمایی برای بلیت پرواز‌های داخلی نرخ تعیین کرد. قیمت‌هایی […]

در حالی سازمان هواپیمایی کشوری برای پرواز‌های داخلی نرخ تعیین کرده که شرکت‌های هواپیمایی عملا این نرخ‌گذاری را رعایت نکرده و بلیت پرواز‌های خود را تا دو برابر عرضه می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم: دیروز پس از هفته‌ها نابسامانی حمل‌ونقل هوایی مسافری کشور، سازمان هواپیمایی با مشارکت شرکت‌های هواپیمایی برای بلیت پرواز‌های داخلی نرخ تعیین کرد. قیمت‌هایی که اول به مراتب از نرخ‌های چند وقت اخیر بالاتر است و دوم این‌که با وجود تعهد ایرلاین‌ها به پایبند بودن نسبت به قیمت‌های جدید،، اما در عمل بلیت‌ها با قیمت‌های بسیار بالاتری فروخته می‌شود. به‌عنوان مثال نرخ تعیین شده بلیت پرواز تهران-کیش ۵۱۰ هزار تومان است، اما در حال حاضر قیمت این بلیت ۹۶۵ هزار تومان است.

یا در موردی دیگر نرخ بلیت پرواز تهران-بندرعباس از سوی انجمن شرکت‌های هواپیمایی ۵۴۰ هزار تومان اعلام شده، این در حالی است که به هیچ عنوان نمی‌توان با این قیمت بلیت مذکور را تهیه کرد. نرخ کنونی بلیت این مسیر پروازی آن هم به صورت سیستمی و نه چارتری ۹۹۹ هزار تومان است.

 

قیمت واقعی بلیت برخی مسیرهای پروازهای داخلی

مبدا مقصد نرخ تعیین شده توسط سازمان هواپیمایی (تومان) نرخ واقعی (تومان)
تهران کیش  ۵۱۰ هزار ۹۶۵ هزار
تهران چابهار ۶۴۰ هزار ۷۵۷ هزار (سیستمی)
تهران مشهد ۳۹۰ هزار ۸۳۰ هزار(سیستمی)
تهران اهواز ۳۲۰ هزار ۶۰۰ هزار
اهواز کیش ۳۸۰ هزار ۷۰۱ هزار
تهران بندرعباس ۵۴۰هزار ۹۹۹هزار (سیستمی)
تهران عسلویه ۴۹۰هزار ۶۲۷ هزار (سیستمی)
تهران شیراز ۳۸۰ هزار ۹۹۹ هزار(سیستمی)
تهران کرمانشاه ۲۹۰هزار ۷۹۹ هزار (سیستمی)
تهران بوشهر ۴۱۰ هزار ۶۱۲ هزار(سیستمی)
شیراز عسلویه ۲۹۰هزار ۴۳۹ هزار

تبليغات