۲:۵۹:۵۱ - چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتانیاهو: ما را آزمایش نکنید!
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه یاوه گویی‌های خود و در سخنانی که نشانه وحشت تل آویو از روند تحولات منطقه و پیروزی‌های محور مقاومت را نشان می‌دهد، مدعی شد: رژیم صهیونیستی آمادگی لازم را برای تمامی سناریو‌ها دارد. توصیه می‌کنم که ما را آزمایش نکنید. خبرگزاری مهر: نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی […]

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه یاوه گویی‌های خود و در سخنانی که نشانه وحشت تل آویو از روند تحولات منطقه و پیروزی‌های محور مقاومت را نشان می‌دهد، مدعی شد: رژیم صهیونیستی آمادگی لازم را برای تمامی سناریو‌ها دارد. توصیه می‌کنم که ما را آزمایش نکنید.

خبرگزاری مهر: نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی سخنانی مدعی شد که این رژیم آمادگی مقابله با همه سناریو‌ها را دارد.

به گزارش اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه یاوه گویی‌های خود و در سخنانی که نشانه وحشت تل آویو از روند تحولات منطقه و پیروزی‌های محور مقاومت را نشان می‌دهد، مدعی شد: رژیم صهیونیستی آمادگی لازم را برای تمامی سناریو‌ها دارد. توصیه می‌کنم که ما را آزمایش نکنید.

نتانیاهو که به همراه اعضای کابینه این رژیم امروز به بلندی‌های اشغالی جولان رفته بود، در پایان بازدید با تقدیر از نظامیان صهیونیست گفت: من تحت تاثیر تلاش‌های گسترده نظامیان (اسرائیلی) قرار گرفته ام که به اینجا آمده اند.

وی در ادامه مدعی شد: مقاصد ما صلح طلبانه است، اما برای مواجهه با هر سناریویی آماده هستیم و من به هیچ کسی توصیه نمی‌کنم که سعی در امتحان کردن ما داشته باشد.

تبليغات