16:53:27 - جمعه 9 اسفند 1398
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
موسوی از هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد
آفتاب‌‌نیوز : موسوی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز ظهر با وزیر تلفنی صحبت کردم و قرار شد مدیرعامل تا امشب معرفی شود. به من چون کیش بودم گفتند برگرد و ساعت دقیق جلسه را به شما خبر می دهیم و من هم با پرواز ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه به تهران برگشتم. حدود ساعت ۱۷ به […]

آفتاب‌‌نیوز :

موسوی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز ظهر با وزیر تلفنی صحبت کردم و قرار شد مدیرعامل تا امشب معرفی شود. به من چون کیش بودم گفتند برگرد و ساعت دقیق جلسه را به شما خبر می دهیم و من هم با پرواز ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه به تهران برگشتم.

حدود ساعت ۱۷ به تهران رسیدم و به وزیر پیام دادم که در تهران و منتظر ساعت جلسه هستم که متاسفانه پاسخی دریافت نکردم. در حقیقت جلسه ای هم برگزار نشد و دلیلش را هم نمی دانم.

استقلال استعفا کرد” src=”http://aftabnews.ir/files/fa/news/1398/12/8/399600_701.jpg” alt=”موسوی از هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد” width=”600″ height=”419″ align=””/>

متاسفانه علیرغم توافق که قرار بود این هفته مدیرعامل انتخاب شود این اتفاق رخ نداد و این سریال همچنان ادامه دارد. برای اینکه مشکلات باشگاه بیشتر نشود از سمت خود استعفا می دهم و امیدوارم با رفتن من استقلال شرایط بهتری پیدا کند. چون تاکنون حکم کتبی به دستم نرسیده طبیعی است که همین استعفا هم کفایت می کند.

آبی‌های پایتخت امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر از ساعت ١۶ به مصاف گل گهر سیرجان می‌روند.

هواپیمای حامل بازیکنان استقلال که غروب چهارشنبه تهران را به مقصد سیرجان ترک کرده بود، دچار نقص فنی شد و پس از حدود ۷۰ دقیقه سرگردانی در آسمان تهران، به فروداه مهرآباد بازگشت و با رفع مشکل راهی سیرجان شد.

تبليغات