13:18:30 - شنبه 11 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل خط سبز بر روی صفحه نمایش آیفون ۱۰
گزارش‌های منتشر شده حاکی از نارضایتی برخی کاربران از بوجود آمدن یک خط سبزرنگ که برروی صفحه نمایش گوشی هوشمند جدید آیفون ۱۰ است. به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایتengadget، گزارش‌های بسیاری در جهان منتشر شده است که برخی از کاربران و خریداران گوشی هوشمند جدید آیفون ۱۰ یا آیفون ایکس، از خط […]

گزارش‌های منتشر شده حاکی از نارضایتی برخی کاربران از بوجود آمدن یک خط سبزرنگ که برروی صفحه نمایش گوشی هوشمند جدید آیفون ۱۰ است.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایتengadget، گزارش‌های بسیاری در جهان منتشر شده است که برخی از کاربران و خریداران گوشی هوشمند جدید آیفون ۱۰ یا آیفون ایکس، از خط سبزی که در کناره صفحه نمایش گوشی‌هایشان ایجاد شده و از بین نمی‌رود، ناراضی و شاکی هستند.

محصولات چند سال اخیر غول های تکنولوژی نظیر اپل معمولا پس از عرضه و ورود به بازار دچار مشکلات عدیده‌ای می‌شوند و هم اکنون آیفون ۱۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

هنوز از عرضه آیفون ۱۰ به بازار های جهانی بیش از دو هفته نگذشته که خبر نارضایتی کاربران از صفحه نمایش این گوشی جدید هوشمند منتشر شده است.

برخی از خریداران و کاربران آیفون ۱۰ در شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک اعلام کرده‌اند که بدون هیچ دلیل خاصی، خطی سبزرنگ بر روی صفحه نمایش گوشی شان ایجاد شده و از بین نمی رود.

تاکنون علت ظهور این خط سبزرنگ که موسوم به خط سبز مرگ شده است، هنوز از سوی مقامات رسمی شرکت اپل اعلام نشده است.

البته در این رابطه میتوان حدس و گمان‌هایی زد و آن اینکه احتمالا یک خطای الکتریکی رخ داده است و باعث شده یک ولتاژ خاص به یک خط مشخص از زیر پیکسل های سبزرنگ اعمال و دیده شوند. این مشکل معمولا زمانی به وقوع می پیوندد که در گوشی مورد نظر چندین فناوری پیشرفته و به صورت همزمان استفاده می شود. مشکل مشابه دیگری نیز چندسال پیش برای یک گوشی آیفون دیگر رخ داده بود که در آن خط صورتی رنگی بر روی صفحه نمایش گوشی ظاهر شده بود.

این در حالیست که شرکت اپل ضمن تأیید مشکل کارنکردن صفحه ‌لمسی گوشی هوشمند آیفون ۱۰ درهوای سرد، اعلام کرد که برای حل مشکل، به‌روزرسانی نرم‌افزاری ارائه خواهدکرد. طبق گزارش‌هایی که از این مشکل از سوی کاربران منتشر شده است حاکی از آن است که آیفون ۱۰دردمای حدود صفردرجه، برای چند ثانیه واکنش نشان نمی‌دهد.

به نظر می رسد با مشکلاتی که اپل به هنگام عرضه گوشی های جدید و هوشمند خود با آنها مواجه شده است، کار سختی را برای فروش موفقیت آمیز گوشی های خود پیش رو خواهد داشت.

انتهای پیام

تبليغات