10:10:11 - پنج‌شنبه 26 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فروش ارزان‌ترین خودروی جهان متوقف می‌شود
شرکت هندی تاتا که با اجرای روش‌هایی خلاقانه در زمینه طراحی و تولید خودرو‌های سواری موفق به تولید ارزان قیمت‌ترین خودروی جهان موسوم به نانو شده بود، فروش خودروی مذکور را متوقف می‌کند. خبرگزاری فارس: به نقل از انگجت، شرکت هندی تاتا که با اجرای روش‌هایی خلاقانه در زمینه طراحی و تولید خودرو‌های سواری موفق […]


شرکت هندی تاتا که با اجرای روش‌هایی خلاقانه در زمینه طراحی و تولید خودرو‌های سواری موفق به تولید ارزان قیمت‌ترین خودروی جهان موسوم به نانو شده بود، فروش خودروی مذکور را متوقف می‌کند.

خبرگزاری فارس: به نقل از انگجت، شرکت هندی تاتا که با اجرای روش‌هایی خلاقانه در زمینه طراحی و تولید خودرو‌های سواری موفق به تولید ارزان قیمت‌ترین خودروی جهان موسوم به نانو شده بود، فروش خودروی مذکور را متوقف می‌کند.

این خودرو اولین بار در سال ۲۰۰۸ عرضه شد و با عرضه آن افراد فقیری که هرگز نمی‌توانستند خرید خود را به مخیله شان راه دهند نیز مالک اتومبیل‌های سواری شدند.

این شرکت هندی می‌گوید از ابتدای سال ۲۰۱۹ تولید و فروش خودروی نانو را متوقف می‌کند. علت اصلی این امر کاهش فروش خودروی مذکور است. در حالی که این شرکت در سال گذشته ۲۷۵ خودروی نانو فروخته بود، در ماه ژوئن گذشته تنها یک سفارش تولید این خودرو را دریافت کرده بود.

کارشناسان می‌گویند علت کاهش استقبال از خودروی یادشده مشکلات جدی امنیتی و همین طور کیفیت پایین ساخت و تولید آن است که موجب شده مردم هند ترجیح دهند از موتورسیکلت به جای چنین خودرویی استفاده کنند. یکی از نقص‌های فنی اساسی این خودرو احتمال بالای آتش گرفتن آن است که در چند مورد آسیب‌های جدی به سرنشینان وارد کرده است.

طراحی این خودرو نیز چندان جذاب نیست و افرادی که سوار آن می‌شوند از فضای تنگ و بسته خودرو شکایت دارند. به احتمال زیاد شرکت سازنده این خودرو بعد از بررسی نقاط ضعف و قوت آن در آینده محصولات ارزان قیمت دیگری تولید کنند که نقص‌های یادشده را نداشته باشند. قیمت این خودروی ۴۷۵ کیلوگرمی در زمان عرضه حدود ۲۰۰۰ دلار بوده است.لینک منبع

تبليغات