19:40:59 - دوشنبه 13 شهریور 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
ضرورت حمایت مادی و معنوی از طرح‌ها و ایده‌های جوانان
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن اشاره به تغییر درخواستهای جوانان نسبت به سالهای گذشته گفت: در سفرهای استانی شاهدیم که جوانان دیگر درخواست شغل یا کمک به ازدواج یا … ندارند بلکه طرح و ایده و پروژه‌ای دارند که نیازمند حمایت مادی و معنوی است. به گزارش ایسنا، محمدرضا رستمی در […]

رستمی معاون امور جوانان

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن اشاره به تغییر درخواستهای جوانان نسبت به سالهای گذشته گفت: در سفرهای استانی شاهدیم که جوانان دیگر درخواست شغل یا کمک به ازدواج یا … ندارند بلکه طرح و ایده و پروژه‌ای دارند که نیازمند حمایت مادی و معنوی است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا رستمی در کانال تلگرامی خود با اشاره به سفر اخیرش به شهر تکاب نوشت: «در دیدار و گفتگویی که با جوانان داشتم،تغییر شگفت انگیزی در درخواستهای جوانان دیدم. بعد از دیدار، جوانان نامه‌ها و درخواستهایی دادند که پیگیری کنم. تغییر جالبی در درخواست جوانان نسبت به سالهای گذشته شاهد بودم. در این نامه ها درخواست شغل یا کمک به ازدواج یا … نبود.

جنس درخواستها تغییر کرده است و آنها “طرح و ایده و پروژه‌ای” داشتند که نیاز به حمایت مادی و معنوی بود. معنای این تغییر آن است که جوانان، اتکا و اعتماد به خود یافته‌اند و خود را باور کرده اند و استخدام دولتی را کنار گذاشته‌اند و بدنبال تولید محصول و خدمات هستند. اگر تلاش چند سال گذشته در توانمندسازی جوانان و تغییر نگاهشان به موضوعات فقط همین خروجی را داشته باشد، اتفاق بزرگ و مبارکی است که می تواند بحران اشتغال را مدیریت کند و سیاست توانمندسازی را تداوم دهد تا ضمن اصلاح فرهنگ اشتغال، جریان مشارکت اقتصادی جوانان نیز جدی تر شود».

انتهای پیام

تبليغات