11:26:39 - پنج‌شنبه 7 دی 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
شروع قدرتمند “پست”ساخته شده توسط استیون اسپیلبرگ
شروع قدرتمند “پست”ساخته شده توسط استیون اسپیلبرگ مریل استریپ وتام هنکس در نمایی از «پست» ساخته استیون اسپیلبرگ فیلم درام تاریخی «پست» یکی از جدیدترین فیلم ها ساخته استیون اسپیلبرگ پول ساز ترین فیلمساز هالیوود می باشد از جمعه تا یک‌شنبه به صورت محدود در ۹ سالن سینما به نمایش درآمد و در مجموع به […]

شروع قدرتمند “پست”ساخته شده توسط استیون اسپیلبرگ

شروع قدرتمند «پست» استیون اسپیلبرگ در گیشه
مریل استریپ وتام هنکس در نمایی از «پست» ساخته استیون اسپیلبرگ

فیلم درام تاریخی «پست» یکی از جدیدترین فیلم ها ساخته استیون اسپیلبرگ پول ساز ترین فیلمساز هالیوود می باشد از جمعه تا یک‌شنبه به صورت محدود در ۹ سالن سینما به نمایش درآمد و در مجموع به فروشی برابر با ۴۹۵ هزار دلار دست یافت. به این ترتیب، فیلم جدید اسپیلبرگ در هر سالن سینما به طور متوسط برابر با ۵۵ هزار دلار فروش کرده که شروعی قدرتمند محسوب می‌شود.

این فیلم با بازی تام هنکس در نقش بن بردلی و مریل استریپ در نقش کاترین گراهام

مدیر مسئول روزنامه پرتیراژ واشنگتن پست مقابل دوربین رفته است. تا پایان روز دوشنبه که مصادف با روز کریسمس بود کل فروش افتتاحیه محدود «پست» به ۸۳۰ هزار دلار در گیشه امریکا رسید.

این فیلم که با استقبال اغلب منتقدان روبه‌رو شده از ۱۲ ژانویه به صورت گسترده در سینماهای امریکای شمالی و همچنین سایر نقاط دنیا اکران می‌شود. «هیات ملی منتقدان» از «پست» به عنوان بهترین فیلم ۲۰۱۷ نام برد و از هنکس و استریپ به عنوان بهترین بازیگر مرد و زن سال تقدیر کرد. فیلم جدید اسپیلبرگ همچنین موفق به دریافت شش نامزدی گلدن گلوب شده است.

داستان «پست» بر ماجرای نبرد قانونی برای انتشار اسناد محرمانه پنتاگون در سال ۱۹۷۱ متمرکز است

که جزییات دخالت دولت وقت امریکا در جنگ ویتنام را افشا می‌کرد. الیسون بری، کری کون، دیوید کراس، بروس گرینوود، تریسی لتس، باب اودنکرک، سارا پالسن، متیو ریز، مایکل استالبرگ، بردلی ویتفورد و زک وودز از جمله بازیگران این فیلم پرستاره هستند.

فیلم جدید اسپیلبرگ به لحاظ متوسط فروش در هر نمایش، رتبه هفتم فیلم‌های ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داده است. فیلم تحسین‌شده «مرا به نامت صدا بزن» از ۲۴ تا ۲۶ نوامبر در چهار نقطه به نمایش درآمد و در سه روز افتتاحیه محدودش بیش از ۴۱۲ هزار دلار فروش کرد که به طور متوسط در هر نمایش بیش از ۱۰۳ هزار دلار درآمد کسب کرده و از این لحاظ در رتبه نخست قرار دارد.

در میان دیگر مدعیان فصل جوایز، درام کمدی «لیدی برد» هم از سوم تا پنجم نوامبر

در چهار سالن سینما به صورت محدود اکران شد و ۳۶۴ هزار دلار فروش کرد که میانگین فروش بلیت‌هایش در هر نمایش به بیش از ۹۱ هزار دلار می‌رسد و از این لحاظ رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

تبليغات