7:30:58 - جمعه 1 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقابت دو فیلم کمدی در جذب تماشاگر +جدول
خبرگزاری فارس: با نگاهی به جدول فروش فیلم ‌ها در هفته جاری شاهد رقابت دو فیلم سینمایی کمدی هستیم. این دوفیلم رتبه های اول و دوم جدول را به خود اختصاص دادند. فیلم سینمایی «خالتور» با فروش ۱ میلیارد و ۱۹۵ میلیون و ۴۳۵ هزار تومان در هفته چهارم به فروش کل ۲ میلیارد و […]

خبرگزاری فارس: با نگاهی به جدول فروش فیلم ‌ها در هفته جاری شاهد رقابت دو فیلم سینمایی کمدی هستیم. این دوفیلم رتبه های اول و دوم جدول را به خود اختصاص دادند.

رقابت دو فیلم کمدی در جذب تماشاگر

فیلم سینمایی «خالتور» با فروش ۱ میلیارد و ۱۹۵ میلیون و ۴۳۵ هزار تومان در هفته چهارم به فروش کل ۲ میلیارد و ۹۹۱ میلیون و ۳۸۶ هزار تومان رسید.

فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» با فروش ۵۶۱ میلیون و ۸۳۹ هزار تومان در هفته اول به رتبه دوم جدول رسید و در کل فروش فیلم به ۶۰۴ و ۷۵۲۰ هزار تومان رسید.

فیلم سینمایی «قاتل اهلی» با فروش ۵۴۶ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان در هفته اول به رتبه سوم جدول رسید و در کل فروش فیلم به ۸۷۸ میلیون و ۱۹۷ هزار تومان رسید.

فیلم سینمایی «خفه‌گی» با فروش هفتگی ۲۶۷ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان در هفته ششم به رتبه چهارم جدول رسید. این فیلم با فروش کل ۳ میلیارد و ۷۳۴ میلیون و ۵۹ هزار تومان رسید.

فیلم سینمایی «زرد» با فروش هفتگی ۲۶۷ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان در هفته هشتم به رتبه پنجم جدول رسید و فروش کل فیلم به رقم۴ میلیارد و ۶۹۴ میلیون و ۷۶۶ هزار تومان رسید.

تبليغات