۱۱:۱۰:۵۰ - پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رباتی که امور دفتری را باطل می کند
رباتی که امور دفتری را باطل می کند    شرکت گوگل سرمایه گذاری خود را بر روی رباتی انجام داده که وظیفه ی آن دیجیتالی کردن کارهای دفتری می باشد. به گزارش مجله خبری تکنو۱،شرکت گوگل مشغول پشتیبانی از پروژه ساخت رباتی است که کارهای دفتری در ادارات را به طور واقعیب باطل می کند. […]

رباتی که امور دفتری را باطل می کند

 

اخبار,اخبار علمی,ربات

 شرکت گوگل سرمایه گذاری خود را بر روی رباتی انجام داده که وظیفه ی آن دیجیتالی کردن کارهای دفتری می باشد.

به گزارش مجله خبری تکنو۱،شرکت گوگل مشغول پشتیبانی از پروژه ساخت رباتی است که کارهای دفتری در ادارات را به طور واقعیب باطل می کند.

 

 

بامجله خبری تکنو۱ همراه باشید

 

شرکت Ripcord توسط یک مهندس سابق ناسا تاسیس شده و یک سیستم رباتیک برای دیجیتالی کردن کارهای دفتری ساخته است. در همین راستا گوگل ۲۵ میلیون دلار برای تولید این سیستم سرمایه گذاری کرده است.

 

این سیستم ترکیبی از اسکنرهای رباتیک و هوش مصنوعی است که هرکاری از حذف گیره های کاغذ و اسکن تصاویر را تا تبدیل اتوماتیک آنها به متون قابل جستجو و آپلود  در خدمت ابر را انجام می دهد.

 

ربات های این شرکت می توانند هر چیزی از کارت های بیزینس گرفته تا نقشه های بزرگ معماری را اسکن کنند.

 

این شرکت تا به حال ۷۴.۵ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده و می تواند ۸۰ درصد فرایندهای تبدیل(شامل کنترل کاغذها، برداشتن گیره کاغذ و عکسبرداری دیجیتال) را اتوماتیک انجام دهد. این ماشین هرگونه گیره ای از  دسته های کاغذ را جدا می کند و آنها را به صورت تک تک روی یک کمربند نقاله برای اسکن شدن قرار می دهد. اسکن هر ورقه حدود یک ثانیه طول می کشد.

 

این شرکت تصمیم دارد صدها نمونه از این دستگاه را در انباره ها به کار گیرد. یک ربات کامل Ripcord در یک تا دوساعت فرایند دیجیتالی شدن را تکمیل می کند.