۱۱:۱۸:۵۰ - شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ذوق زدگی شرکت‌های هوایی ترکیه از خروج ایرلاین‌های اروپایی از ایران
دو شرکت ترکیش و پگاسوس اعلام کرده‌اند که با توجه انصراف شرکت‌های اروپایی از فعالیت در ایران، آن‌ها منتظرند که میزان جذب مسافران ایرانی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند. خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه ترکیه، پس از آن که شرکت‌های هوایی انگلیس، هلند و فرانسه اعلام کردند که به زودی ایران را ترک […]


دو شرکت ترکیش و پگاسوس اعلام کرده‌اند که با توجه انصراف شرکت‌های اروپایی از فعالیت در ایران، آن‌ها منتظرند که میزان جذب مسافران ایرانی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه ترکیه، پس از آن که شرکت‌های هوایی انگلیس، هلند و فرانسه اعلام کردند که به زودی ایران را ترک می‌کنند، دو شرکت هواپیمایی ترکیش و پگاسوس که هر دو به ترکیه تعلق دارند، از شنیدن این خبر ذوق زده شده‌اند.

مسئولان این دو شرکت هواپیمایی اعلام کردند که انتظار دارند میزان استفاده مسافران ایرانی از پرواز‌های آنها، دست‌کم در حد بیست درصد افزایش پیدا کند.

آن‌ها اعلام کردند که شمار قابل توجهی از ایرانیان مقیم پاریس و لس آنجلس آمریکا در آینده‌ای بسیار نزدیک، از پرواز‌های دارای قیمت و کیفیت مناسب پگاسوس و ترکیش استفاده خواهند کرد و پیش‌بینی می‌شود که مسافران ایرانی بیشتری راهی فرودگاه‌های استانبول شوند.

تبليغات