۲۲:۵۵:۵۹ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حلقه‎محاصره تروریست‌ها درمثلث«حلب-حماه-ادلب»تنگ‌تر شد
خبرگزاری فارس: ارتش سوریه و نیرو‌های متحد، در ادامه عملیات در منطقه تلاقی سه استان حلب، حماه و ادلب، چندین روستای دیگر را از گروه‌های تروریستی- تکفیری پس گرفتند. حلقه محاصره تروریست‌ها در مثلث «حلب، حماه و ادلب»، با آزادسازی چند روستای دیگر تنگ‌تر شد. گروه اطلاع‌رسانی «الإعلام الحربی» سوریه، امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد که […]

خبرگزاری فارس: ارتش سوریه و نیرو‌های متحد، در ادامه عملیات در منطقه تلاقی سه استان حلب، حماه و ادلب، چندین روستای دیگر را از گروه‌های تروریستی- تکفیری پس گرفتند.

حلقه محاصره تروریست‌ها در مثلث «حلب، حماه و ادلب»، با آزادسازی چند روستای دیگر تنگ‌تر شد.

گروه اطلاع‌رسانی «الإعلام الحربی» سوریه، امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد که ارتش سوریه و نیرو‌های متحد، ۱۱ روستا را در منطقه تلاقی سه استان حلب، ادلب و حماه از دست گروه‌های تروریستی و عناصر باقی مانده داعش آزاد کردند.

این روستا‌ها عبارت‌اند از: «الدق»، «الصالحیه»، «الحلیبیه»، «نجم الزهور»، «المسلوخیه»، «حوما»، «ام قرین»، «السماقیه»، «الوهیبی»، «نفاحه»، «التفاحه».

ارتش سوریه تا ظهر امروز همچنین موفق شده بود، ۱۵ روستا را در این منطقه از دست گروه‌های تروریستی آزاد کند که با احتساب ۱۱ روستای تازه آزاد شده، مجموع روستا‌ها و شهرک‌های آزاد شده در عملیات امروز به ۲۶ روستا و شهرک رسید (جزئیات بیشتر).

نیرو‌های ارتش سوریه و محور مقاومت اواخر دی ماه توانست با آزادسازی فرودگاه نظامی «ابوالظهور» در جنوب شرقی استان ادلب و پیشروی از ناحیه «خناصر»، تروریست‌ها را در منطقه‌ای به وسعت نزدیک به ۱۵۰۰ کیلومتر مربع محاصره کند.

تبليغات