۱۷:۵۹:۳۷ - شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حقوق ۳۲۸ میلیونی مدیر عامل در یک سال +سند
فرشید گل زاده کرمانی در خلال مهرماه سال قبل تا مهر امسال، جمعا ۲۴۸ میلیون تومان تحت عنوان حقوق و مزایا دریافت کرده است. البته وی از مهرماه سال ۹۴ تا مهرماه سال ۹۵ مجموعا ۳۳۲ میلیون تومان دریافت کرد. صبحانه آنلاین: مسئولان و حتی رهبر معظم انقلاب، از زمانی که فیش‌های نجومی مدیرعامل برخی […]

فرشید گل زاده کرمانی در خلال مهرماه سال قبل تا مهر امسال، جمعا ۲۴۸ میلیون تومان تحت عنوان حقوق و مزایا دریافت کرده است. البته وی از مهرماه سال ۹۴ تا مهرماه سال ۹۵ مجموعا ۳۳۲ میلیون تومان دریافت کرد.

صبحانه آنلاین: مسئولان و حتی رهبر معظم انقلاب، از زمانی که فیش‌های نجومی مدیرعامل برخی بیمه‌های دولتی و بانک‌ها در فضای عمومی منتشر شد، بر ضرورت پیگیری و برخورد با افرادی که چنین مبالغی را دریافت‌کرده‌اند، تاکید داشته‌اند.

یکی از آخرین مواردی که مورد بررسی قرار گرفته، فیش حقوقی فرشید گل زاده کرمانی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه است سهامداران مشهور آنرا شهرداری تهران، شهرداری‌ها (به استثنای تهران)، سازمان ملی زمین و مسکن، بیمه مرکزی، بیمه آسیا و بیمه البرز تشکیل می‌دهند.

جدیدترین گزارش مربوط به فعالیت‌های فروشگاه رفاه، نکات جدیدی از دریافتی مدیرعامل این فروشگاه مشهور به دست آمده است. طبق این گزارش که مربوط به عملکرد یکساله مالی منتهی به ۳۰ مهرماه سال ۹۶ شرکت رفاه است، بخشی نیز مربوط به اعلام حقوق، مزایا و پاداش مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت وجود دارد.

 

حقوق ۳۲۸ میلیونی مدیر عامل در یک سال +سند

طبق این مستندات که مورد بررسی قرار گرفته، فرشید گل زاده کرمانی در خلال مهرماه سال قبل تا مهر امسال، جمعا ۲۴۸ میلیون تومان تحت عنوان حقوق و مزایا دریافت کرده است. البته وی از مهرماه سال ۹۴ تا مهرماه سال ۹۵ مجموعا ۳۳۲ میلیون تومان حقوق و مزایا دریافت کرده بود که خوشبختانه کاهش دریافتی وی را نشان می‌دهد.

البته در عین حال، وی در سال مالی منتهی به مهر امسال، ۸۰ میلیون تومان نیز به عنوان “سایر” دریافت کرده که این رقم در سال مالی قبلی، ۱۶ میلیون تومان بوده است. با این اوصاف، جمع دریافتی وی در یک سال مالی، ۳۲۸ میلیون تومان بوده که با تقسیم آن به ۱۲ ماه سال، وی به طور میانگین ماهانه بیش از ۲۷ میلیون تومان دریافتی داشته است!

همچنین این صورت‌های مالی نشان می‌دهد مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به عنوان پاداش مجمع تخصیص یافته که در وجه سهامدار حقوقی که گل زاده کرمانی نماینده آن در هیئت مدیره است پرداخت شده که این رقم در سال قبل، ۷۷ میلیون تومان بوده است.