18:43:05 - شنبه 26 فروردین 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
جدیدترین اثر سینمایی ابراهیم حاتمی کیا با نام موقت “پرواز به وقت شام”
“پرواز به وقت شام ” نام جدیدترین فیلم «ابراهیم حاتمی‌کیا» جدیدترین فیلم ابراهیم حاتمی کیا با نام موقت “پرواز به وقت شام” این روزها همچنان مراحل تست بازیگر را در سوریه پشت سر می گذارد. ابراهیم حاتمی کیا فیلمساز و کارگردان مطرح سینما این روزها برای ساخت تازه ترین اثر خود همچنان مراحل تست بازیگر […]

“پرواز به وقت شام ” نام جدیدترین فیلم «ابراهیم حاتمی‌کیا»

جدیدترین فیلم ابراهیم حاتمی کیا با نام موقت “پرواز به وقت شام” این روزها همچنان مراحل تست بازیگر را در سوریه پشت سر می گذارد.

ابراهیم حاتمی کیا فیلمساز و کارگردان مطرح سینما این روزها برای ساخت تازه ترین اثر خود همچنان مراحل تست بازیگر را در سوریه پشت سر می گذارد.

 

پیش از این بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، حضور هادی حجازی فر در ای فیلم قطعی شده بود اما در مورد بازی “امیر جدیدی” تاییدی صورت نپذیرفته بود تا اینکه امروز مشخص شد، بابک حمیدیان که سابقه همکاری در چندین اثر حاتمی کیا را دارد، به عنوان جایگزین باز هم با این کارگردان همکاری خواهد کرد.

 

گفتنی است تازه ترین ساخته کارگردان فیلم هایی همچون “بادیگارد”، “آزانس شیشه ای” و “چ” با نام موقت “پرواز به وقت شام” آغاز به کار کرده و پس از دریافت پروانه نمایش به احتمال فراوان تغییر نام خواهد داد.

 

 

مجله خبری تکنو۱

تبليغات