11:15:34 - چهارشنبه 24 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
توییت نماینده تهران،برای فرزندش دردسرساز شد! +عکس
پس از آنکه شماری از کاربران فضای مجازی اسناد مربوط به استفاده فرزندان یک نماینده تهران از امتیاز طرح ترافیک را فاش کردند وی با انتشار مطلبی در توئیتر از شهرداری خواست تا این مجوز را لغو کند. خبرگزاری فارس: نسیم نوشت: ماجرا از آنجا شروع شد که محمد علی وکیلی نماینده اصلاح طلب تهران […]


پس از آنکه شماری از کاربران فضای مجازی اسناد مربوط به استفاده فرزندان یک نماینده تهران از امتیاز طرح ترافیک را فاش کردند وی با انتشار مطلبی در توئیتر از شهرداری خواست تا این مجوز را لغو کند.

خبرگزاری فارس: نسیم نوشت: ماجرا از آنجا شروع شد که محمد علی وکیلی نماینده اصلاح طلب تهران در پاسخ به کمپین «فرزندانت کجا هستند» نوشت که دخترش بیکار است، اما شماری از کاربران با انتشار تصویر مربوط به نام فرزند وی در لیست خبرنگاران دریافت کننده طرح ترافیک ادعای نماینده تهران را به چالش کشیدند.

او در توئیت دیگری منتقدانش را به انتشار دروغ متهم کرد، اما بعد از انتشار تصویر نام فرزندش در لیست دریافت کنندگان طرح ترافیک از طریق توییتر، از شهرداری تهران خواست که طرح ترافیک دخترش را کنسل کند و از سهمیه روزنامه ابتکار کم کند!

وکیلی پیش از این نیز با فعالان فضای مجازی بر سر انتشار اسنادی که در آن از لابی وی برای حضور پسر جوانش در مدیریت یکی از شرکت‌های بزرگ سخن به میان آمده بود بحث و جدل کرده بود.

وی اخیرا در مصاحبه‌ای گفته بود: «سهم دولت روحانی در چرایی وضع موجود کمتر از ۱۰ درصد است»!

تبليغات