۱۵:۲۲:۰۱ - پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلاش تل‌آویو برای ساخت ۱۱۰۰ واحد مسکونی جدید
با وجود مخالفت‌های بین المللی با گسترش دایره شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی مقامات این رژیم امروز (پنجشنبه) با ساخت صدها واحد مسکونی جدید در کرانه باختری موافقت کردند. خبرگزاری مهر: با وجود مخالفت‌های بین المللی با گسترش دایره شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی مقامات این رژیم امروز (پنجشنبه) با ساخت صدها واحد مسکونی جدید در کرانه باختری موافقت […]

با وجود مخالفت‌های بین المللی با گسترش دایره شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی مقامات این رژیم امروز (پنجشنبه) با ساخت صدها واحد مسکونی جدید در کرانه باختری موافقت کردند.

خبرگزاری مهر: با وجود مخالفت‌های بین المللی با گسترش دایره شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی مقامات این رژیم امروز (پنجشنبه) با ساخت صدها واحد مسکونی جدید در کرانه باختری موافقت کردند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مقامات رژیم صهیونیستی با ساخت ۱۱۰۰ واحد مسکونی جدید در شهرک های کرانه باختری موافقت کردند.

«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تازگی در سخنانی که نقض آشکار قوانین بین المللی به شمار می آید گفته بود: ما آماده ایم تا مصوبه ساخت صدها واحد مسکونی در شهرک های جدید در کرانه باختری را تصویب کنیم.

وی در ادامه افزود: قرار است مقامات با ساخت ۱۲۵۸ واحد مسکونی جدید در کرانه باختری موافقت کنند. طرح هایی نیز برای ساخت ۲۵۰۰ واحد جدید در چارچوب ۲۰ شهرک متفاوت ارائه خواهد شد.