۲۰:۳۷:۱۸ - شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعیین قیمت متعادل بلیت پرواز‌های داخلی برای ۲۸ روز
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اختصاص قطعی ارز، از طریق سامانه نیما به شرکت‌های هواپیمایی داخلی خبر داد و گفت: ایرلاین‌ها متعهد شدند در ایام پیک (تا آخر شهریور) قیمت بلیت پرواز‌ها را به صورت متعادل عرضه کنند. خبرگزاری تسنیم: رضا جعفرزاده اظهار کرد: با مذاکرات ومکاتبات مفصل و ارائه نظرات کارشناسی توسط […]

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اختصاص قطعی ارز، از طریق سامانه نیما به شرکت‌های هواپیمایی داخلی خبر داد و گفت: ایرلاین‌ها متعهد شدند در ایام پیک (تا آخر شهریور) قیمت بلیت پرواز‌ها را به صورت متعادل عرضه کنند.

خبرگزاری تسنیم: رضا جعفرزاده اظهار کرد: با مذاکرات ومکاتبات مفصل و ارائه نظرات کارشناسی توسط سازمان هواپیمایی کشوری به بانک مرکزی، با تامین ارز مورد نیاز شرکت‌های هواپیمایی از طریق سامانه نیما موافقت شد.

وی تصریح کرد: از آنجایی که در روز‌های گذشته با ایجاد نوسانات نرخ ارز بعضی از واسطه‌ها نسبت به ارائه قیمت بلیت هواپیما خارج از چارچوب محاسباتی آن‌ها اقدام می‌کردند صبح امروز به منظور جلوگیری از چنین تخلفاتی و همچنین برای ایجاد تعادل در نرخ‌ها به خصوص در ایام پیک پروازی (تا آخر شهریور ماه) مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی در نشستی با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری متعهد شدند با متعادل کردن نرخ‌ها و مدیریت جدی بر نحوه توزیع بلیت‌های خود از ارائه بلیت هواپیما با نرخ‌هایی که بیرون از چارچوب ارائه شده توسط بازرگانی آن شرکت ها، هویت و عملکردشان را دچار خدشه می‌کنند و از طرفی موجبات نگرانی ناخواسته مردم را موجب می‌شوند، جلوگیری به عمل آید.

وی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری در قبال هرگونه اخلال در عرضه و نرخ بلیت هواپیما خارج از چارچوب و نرخ‌هایی که اعلام کرده اند، شرکت‌های هواپیمایی را مسئول می‌داند گفت: از شرکت‌ها خواسته شده تا نسبت به معرفی هرگونه تخلف توسط مراکز فروش بلیت برخورد و نسبت به معرفی آن به سازمان هواپیمایی کشوری نیز اقدام کنند.
وی از مردم درخواست کرد از مراکز معتبر اعم از دفاتر و سایت‌های دارای مجوز که لیست آن‌ها از طریق سایت سازمان در دسترس است بلیت تهیه کنند و با مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طریق سامانه حقوق مسافر سازمان www.cao.ir گزارش کنند.

تبليغات