۰:۳۷:۴۷ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«ترزا می» به انتقاد ترامپ واکنش نشان داد
سخنگوی «ترزا می» در واکنش به توییت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره ورشکستگی سازمان بهداشتی انگلیس اعلام کرد که نخست وزیر انگلیس به نظام سلامت این کشور افتخار می‌کند. خبرگزاری مهر: سخنگوی نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که «ترزا می» در واکنش به ورشکسته خواندن سازمان بهداشتی انگلیس توسط رئیس جمهور آمریکا گفته است […]

سخنگوی «ترزا می» در واکنش به توییت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره ورشکستگی سازمان بهداشتی انگلیس اعلام کرد که نخست وزیر انگلیس به نظام سلامت این کشور افتخار می‌کند.

خبرگزاری مهر: سخنگوی نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که «ترزا می» در واکنش به ورشکسته خواندن سازمان بهداشتی انگلیس توسط رئیس جمهور آمریکا گفته است که به نظام سلامت کشورش افتخار می‌کند.

به گزارش رویترز، سخنگوی «ترزا می» در واکنش به توییت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره ورشکستگی سازمان بهداشتی انگلیس اعلام کرد که نخست وزیر انگلیس به نظام سلامت این کشور افتخار می‌کند.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس در این باره اعلام کرد: اعتبارات نظام سلامت در بهترین شرایط خود قرار داشته و در بودجه نیز جزء اولویت‌ها قرار داشته است.

لازم به ذکر است، رئیس جمهوری آمریکا ساعاتی پیش، تظاهرات مردم انگلیس علیه بحران سازمان خدمات بهداشت ملی این کشور را بهانه‌ای یافت تا با طرح درمان عمومی پیشین آمریکا به مقابله برخیزد. وی در توئیت خود نظام سلامت انگلیس را ورشکسته و ناکارآمد توصیف کرده بود.

تبليغات