23:42:15 - یکشنبه 8 سپتامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبریک روز کارگر از فضا!
آفتاب‌‌نیوز : به نقل از اسپیس، “کریستینا کخ”( Christina Koch)، “نیک هگ”( Nick Hague ) و “اندرو مورگان”( Andrew Morgan) از فضانوردان “ماموریت اکسپدیشن ۶۰”(Expedition ۶۰) هستند که هم‌اکنون در ایستگاه فضایی بین‌المللی به سر می‌برند. این سه تن بعضی‌ مواقع فراغت پیدا می‌کنند و با دوستان و عزیزانشان در زمین ارتباط برقرار می‌کنند و […]


آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از اسپیس، “کریستینا کخ”( Christina Koch)، “نیک هگ”( Nick Hague ) و “اندرو مورگان”( Andrew Morgan) از فضانوردان “ماموریت اکسپدیشن ۶۰”(Expedition ۶۰) هستند که هم‌اکنون در ایستگاه فضایی بین‌المللی به سر می‌برند.

این سه تن بعضی‌ مواقع فراغت پیدا می‌کنند و با دوستان و عزیزانشان در زمین ارتباط برقرار می‌کنند و یا از پنجره ایستگاه فضایی، زمین را به نظاره می‌نشینند.

روز گذشته “روز کارگر” و یکی از تعطیلات رسمی آمریکا بود که به همین مناسبت ۳ تن از فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی این روز را استراحت کردند.

“کریستینا کخ” با انتشار عکس زیر در این باره در صفحه مجازی خود در توئیتر نوشت: حتی فضانوردان هم برخی مواقع نیاز به استراحت دارند. این روز تعطیل را مقابل پنجره مورد علاقه‌ام نشسته‌ام و با نگاه به زمین استراحت می‌کنم.

ناسا هم در رابطه با این روز ملی آمریکا نوشت: تبریک روز کارگر از جانب فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی که از فاصله ۲۵۰ مایلی از فراز زمین قرار دارند و تحقیقات علمی بزرگ و مهمی را انجام می‌دهند.

تبریک روز کارگر از فضا!

تبليغات