20:54:17 - جمعه 3 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تارتار و ویسی ۳ روز از هم جدا نشدند!
به گزارش “ورزش‌سه”، تیم پارس جنوبی روز گذشته در ورزشگاه تختی جم میزبان نفت مسجدسلیمان بود و موفق شد با نتیجه دو بر صفر به برتری برسد. در حاشیه این مسابقه عبدالله ویسی و مهدی تارتار سرمربیان دو تیم برخوردهای غیرمنتظره و جالبی با یکدیگر داشتند. تارتار و ویسی علاوه بر اینکه روز مسابقه […]

به گزارش “ورزش‌سه”، تیم پارس جنوبی روز گذشته در ورزشگاه تختی جم میزبان نفت مسجدسلیمان بود و موفق شد با نتیجه دو بر صفر به برتری برسد. در حاشیه این مسابقه عبدالله ویسی و مهدی تارتار سرمربیان دو تیم برخوردهای غیرمنتظره و جالبی با یکدیگر داشتند.


تارتار و ویسی علاوه بر اینکه روز مسابقه قبل و بعد از بازی با هم خوش و بش کردند و دقایقی با یکدیگر به صحبت پرداختند روز چهارشنبه و امروز هم رودررو شدند. روز قبل از بازی پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان تارتار و ویسی در محل برگزاری نشست خبری قبل از بازی با هم روبه رو شدند و برخورد گرمی داشتند.


امروز هم در فرودگاه عسلویه تارتار و ویسی که منتظر پرواز به تهران بودند، با هم رودررو شدند و فهمیدند پروازشان به پایتخت نیز یکی است. همین مساله سبب شد تا دو سرمربی پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان در رفاقت کامل با هم به تهران سفر کنند تا ۳ روز جالب را همراه یکدیگر داشته باشند.

 

 

عکس: مهدی مهران نژاد

تبليغات