۱۱:۱۷:۴۸ - چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به تحریم‌ها واکنش نشان می‌دهیم
معاون وزیر خارجه روسیه با بی‌پایه و اساس توصیف کردن ادعا‌های آمریکا و تحریم‌های اعمال شده از سوی ایالات متحده علیه شرکت‌ها و شهروندان روسی، وعده داد که مسکو به این اقدامات پاسخ خواهد داد. خبرگزاری تسنیم: مسکو تحریم‌های جدید واشنگتن علیه روسیه را بی‌پایه و اساس توصیف کرده و وعده داد به آن‌ها پاسخ […]


معاون وزیر خارجه روسیه با بی‌پایه و اساس توصیف کردن ادعا‌های آمریکا و تحریم‌های اعمال شده از سوی ایالات متحده علیه شرکت‌ها و شهروندان روسی، وعده داد که مسکو به این اقدامات پاسخ خواهد داد.

خبرگزاری تسنیم: مسکو تحریم‌های جدید واشنگتن علیه روسیه را بی‌پایه و اساس توصیف کرده و وعده داد به آن‌ها پاسخ خواهد داد.

سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه گفت که تحریم‌های جدید ایالات متحده علیه روس‌ها به خاطر موارد ادعایی حملات سایبری و تأمین فرآورده‌های نفتی برای کره شمالی بی‌پایه و اساس است. وی وعده داد که مسکو به این اقدامات پاسخ خواهد داد.

به نوشته رویترز، در بیانیه‌ای که در وبگاه وزارت خارجه روسیه منتشر شده است، ریابکوف گفته است که این تحریم‌ها براساس بهانه‌های واهی اعمال شده‌اند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا اخیرا طی دو نوبت، تحریم‌هایی را علیه شرکت‌ها و شهروندان روسی اعمال کرد و آن‌ها را در فهرست سیاه تحت تحریم آمریکا قرار داد. دولت ایالات متحده آمریکا ادعا کرده است که این افراد در تأمین فرآورده‌های نفتی مورد نیاز کره شمالی و همچنین حملات سایبری به آمریکا نقش‌آفرینی کرده‌اند.

تبليغات