13:17:51 - پنج‌شنبه 24 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برتری گلبالیست های مرد برابر کره جنوبی و زنان مقابل تایلند
در ادامه رقابت های گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است, تیم ملی گلبال مردان در برابر کره جنوبی و تیم ملی گلبال زنان برابر تایلند به برتری دست یافتند. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه تیم ملی گلبال مردان در سومین دیدار […]

گلبال

در ادامه رقابت های گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است, تیم ملی گلبال مردان در برابر کره جنوبی و تیم ملی گلبال زنان برابر تایلند به برتری دست یافتند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه تیم ملی گلبال مردان در سومین دیدار خود برابر کره جنوبی  به میدان رفت و با نتیجه ۱۳بر ۷ این تیم را شکست داد. همچنین تیم ملی گلبال زنان نیز در پنجمین دیدار خود برابر تایلند به میدان رفت و ۸بر ۲به پیروزی دست یافت.

تیم ملی گلبال مردان در مرحله یک چهارم نهایی فردا (جمعه) به مصاف تیم عراق خواهد رفت و تیم ملی زنان در مرحله نیمه نهایی به رقابت خواهد پرداخت.

تیم ملی گلبال زنان در دیدارهای قبلی خود برابر ژاپن و چین شکست خورد و مقابل استرالیا به تساوی دست بافت. تیم ملی گلبال مردان نیز در دیدارهای قبلی برابر قزاقستان و تایلند به پیروزی دست یافته بود و امروز در سومین دیدار خود برابر کره حنوبی به برتری دست یافت.

مسابقات بانوان به صورت دوره ای برگزار می شود و رقابت مردان در دو گروه انجام می شود که تیم ایرا در گروه B با تیم های قزاقستان, تایلند و کره جنوبی قرار دارد و در گروه A تیم های ژاپن, چین, عراق و استرالیا قرار دارد.

انتهای پیام

تبليغات