8:17:58 - شنبه 22 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با ۶ هزار دلار خودرویی بهتر از پراید در بازار جهانی می‌توان خرید؟
آفتاب‌‌نیوز : محمدرضا نجفی‌منش در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به این پرسش که بسیاری معتقدند با ۶ هزار دلار خودرویی بسیار بهتر از پراید در بازار جهانی می‌توان خرید، اظهار داشت: من سراغ ندارم. ۶ هزار دلار خیلی ارزان است. وی افزود: اصلا در بازار خودرویی مثل پراید نیست. خوب ما هم دیگر […]

آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا نجفی‌منش در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به این پرسش که بسیاری معتقدند با ۶ هزار دلار خودرویی بسیار بهتر از پراید در بازار جهانی می‌توان خرید، اظهار داشت: من سراغ ندارم. ۶ هزار دلار خیلی ارزان است.

وی افزود: اصلا در بازار خودرویی مثل پراید نیست. خوب ما هم دیگر تولید نمی‌کنیم. کف قیمتی همین ۲۰۶ و خودرویی شبیه آن در بازارهای جهانی ۱۰ هزار دلار است.

رییس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی تصریح کرد: کسانی که می‌گویند با قیمت ۶ هزار دلار، می‌توان خودروی بهتر خرید، حتما منظورشان خودروی دست دوم است؛ والا خودروهایی که در بازار جهانی استاندارد است، این قیمت را ندارد و حداقل من سراغ ندارم.

نجفی منش عنوان کرد: از سوی دیگر بازار، پول اضافه برای هیچ جنسی نمی‌پردازد. خودروساز هم با تعدد مشتری روبروست و بسیاری به قصد همین سود و فاصله ۴۰ تا صد میلیونی قیمت کارخانه و بازار خودرو می‌خرند پس خریدار در بازار هم هست.

تبليغات