14:25:19 - جمعه 10 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با انتقال به بارسا از رم انتقام گرفتیم!
به گزارش “ورزش سه”، مالکوم در آستانه پرواز به رم بود که ناگهان نظرش عوض شد و راهی بارسلونا شد و با این تیم قرارداد را امضا کرد. رمی ها به حدی از حضور او در تیمشان مطمئن بودند که حتی بخشی از هواداران آنها در فرودگاه منتظر مالکوم بودند. با این حال مالکوم راهی […]

به گزارش “ورزش سه”، مالکوم در آستانه پرواز به رم بود که ناگهان نظرش عوض شد و راهی بارسلونا شد و با این تیم قرارداد را امضا کرد. رمی ها به حدی از حضور او در تیمشان مطمئن بودند که حتی بخشی از هواداران آنها در فرودگاه منتظر مالکوم بودند. با این حال مالکوم راهی بارسلونا شد و جنجال‌های بسیاری در این انتقال به وجود آمد و حال ایجنتش مدعی شد که علت این انتقال، انتقام از رم بود.

 

 

 

او گفت:” واقعیت این است که ما تصمیم گرفتیم به رم نرویم زیرا رم رفتار خوبی با ما نداشت. من با فوزاتو کار می‌کردم که دیگر موکل من است ولی رم با یک ایجنت دیگر کار را بست، در حالی که هیچ مشکلی در میان نبود. در حقیقت می‌توان گفت این یک انتقام بود. من متاسفم که این را می‌گویم ولی این اتفاقی بود که افتاد. رم رفتار خوبی با ما نداشت، ۱۰ روز پیشتر با فوزاتو این کار را کرد پس من هم رفتاری مشابه را در مورد آنها انجام دادم.  با توجه به عملکرد مالکوم، به نظرمان آمد که جالوروسی بهترین مقصد برای او نیست.”

 

 

چراغ جلو راست قاب مشکی برلیانس h220 -h230