11:13:44 - پنج‌شنبه 7 دی 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
بازیگرمعروف فیلم”اشک ها و لبخندها” درسن ۶۸ سالگی درگذشت
بازیگرمعروف فیلم”اشک ها و لبخندها” درسن ۶۸ سالگی درگذشت     بازیگر کانادایی سینما هتر منزیس دربین فیلم هایی که بازی کرده بود معروف ترین فیلمی که باعث به شهرت رسیدن او شده بود؛ ایفای نقش “لوییزا فون ترپ” در فیلم موزیکال “اشک‌ها و لبخندها» بود، یک‌شنبه شب گذشته در روز کریسس در اثر ابتلا […]

بازیگرمعروف فیلم”اشک ها و لبخندها” درسن ۶۸ سالگی درگذشت

 

 

بازیگر «اشک‌ها و لبخندها» در 68 سالگی درگذشت

بازیگر کانادایی سینما هتر منزیس دربین فیلم هایی که بازی کرده بود معروف ترین فیلمی که باعث به شهرت رسیدن او شده بود؛ ایفای نقش “لوییزا فون ترپ” در فیلم موزیکال “اشک‌ها و لبخندها» بود، یک‌شنبه شب گذشته در روز کریسس در اثر ابتلا به تومور مغزی در سن ۶۸ سالگی از دنیا رفت. همسر او بازیگر فقید رابرت اولریچ بود.

بامجله ی خبری تکنو۱ همراه باشید

 

 

منزیس که متولد تورنتو بود اولین‌بار در سال ۱۹۶۴ در سریال تلویزیونی «دختر دهقان» ایفای نقش کرد. کمی بعد، او در نقش سومین فرزند ارشد خانواده فون ترپ در فیلم کلاسیک «اشک‌ها و لبخندها» مقابل دوربین رفت. این فیلم که اقتباسی از نمایش موزیکال راجرز و همراستین بود در گیشه به موفقیتی خیره‌کننده دست یافت و پنج جایزه آکادمی از جمله بهترین فیلم سال را با خود به خانه برد.

تد چاپین رییس سازمان راجرز و همراستین ضمن تجلیل از تلاش‌های منزیس برای ایفای نقش در فیلمی که هنوز هم تازگی‌اش را حفظ کرده و نسل‌های جدید از آن استقبال می‌کنند، گفته است: «هدر عضوی از این خانواده بود. واقعا این بهترین توصیف برای اعضای فیلم «اشک‌ها و لبخندها» شمرده می‌شود. و در میان بچه‌ها، هیتر یکی از شادترین و مثبت‌ترین اعضای گروه بود که همیشه امید داشت بار دیگر دور هم جمع بشویم. از بخت‌یاری ما بوده که او را شناختیم و او برای همیشه در این فیلم زیبا زنده خواهد بود. دل‌مان برایش تنگ خواهد شد.»

از میان دیگر کارهای بلند کارنامه منزیس می‌توان به فیلم‌هایی مانند «هاوایی» و «پیرانا» اشاره کرد.

تبليغات