16:31:19 - پنج‌شنبه 1 شهریور 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
بارسلونا در اندیشه تمدید قرارداد با والورده (عکس)
به گزارش “ورزش سه”، تابستان ۲۰۱۷ بود که والورده کار خود به عنوان سرمربی قبارسلونا را رسما آغاز کرد. او جانشین لوئیس انریکه در بارسا شده بود و باید افتخارات او را تکرار می کرد که کار ساده ای نبود. کمی پس از شروع کار والورده، نیمار از بارسلونا جدا شد تا دشواری کار برای او […]

به گزارش “ورزش سه”، تابستان ۲۰۱۷ بود که والورده کار خود به عنوان سرمربی قبارسلونا را رسما آغاز کرد. او جانشین لوئیس انریکه در بارسا شده بود و باید افتخارات او را تکرار می کرد که کار ساده ای نبود. کمی پس از شروع کار والورده، نیمار از بارسلونا جدا شد تا دشواری کار برای او بیشتر از گذشته شود با این حال والورده در اولین سال حضورش در جمع آبی و اناری ها توانست قهرمانی در لالیگا و کوپا دل ری را به ارمغان بیاورد و در مجموع، فصلی کاملا موفق را در بارسا پشت سر گذاشت.

تنها نقطه تاریک کارنامه او، حذف در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به دست آ اس رم بود.

والورده تا ژوئن ۲۰۱۹ با بارسا قرارداد قطعی دارد و قرارداد فصل ۲۰-۲۱۰۹ او نیز مشروط است اما امروز موندودپورتیوو ادعا کرد که باشگاه بارسلونا از سپتامبر یا اکتبر پیش رو، مذاکرات برای تمدید قرارداد با والورده را آغاز خواهد کرد و قصد دارد پیش از اتمام فصل، از تمدید با او مطمئن شود.

مسئولان بارسا به نظر کاملا از عملکرد والورده رضایت دارند و قصد ندارند تا انتهای فصل و مشاهده نتایج تیم انتظار بکشند.

تبليغات