17:45:45 - یکشنبه 18 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش تعداد دانشجویان مبتلا به کرونا در دانشگاه واشنگتن
آفتاب‌‌نیوز :  با ادامه روند شیوع کرونا، بسیاری از دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا درگیر این ویروس شده‌اند.برخی از این دانشگاه ها بازگشایی شده‌اند و کلاس‌های خود را برگزار می‌کنند و برخی دیگر به صورت ترکیبی و یا کاملا آنلاین، به دانشجویان خود تدریس می‌کنند. به گزارش کینگ۵، دانشگاه واشنگتن نیز در تعداد دانشجویان مبتلا به “کووید-۱۹” […]آفتاب‌‌نیوز :

 با ادامه روند شیوع کرونا، بسیاری از دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا درگیر این ویروس شده‌اند.برخی از این دانشگاه ها بازگشایی شده‌اند و کلاس‌های خود را برگزار می‌کنند و برخی دیگر به صورت ترکیبی و یا کاملا آنلاین، به دانشجویان خود تدریس می‌کنند.

به گزارش کینگ۵، دانشگاه واشنگتن نیز در تعداد دانشجویان مبتلا به “کووید-۱۹” روند افزایشی داشته است. به نحوی‌که تعداد دانشجویان مبتلا در دو هفته گذشته ۱۷۹ نفر بود و در هفته گذشته به ۲۴۲ نفر رسیده است.

به دانشجویانی که تست کرونا آن‌ها مثبت شده است یا علائم شبیه به کرونا دارند، گفته شده که خود را قرنطینه کنند.

دانشگاه واشنگتن طی ۷ هفته گذشته دو هزار و ۶۰۰ تست کرونا از دانشجویان خود دریافت کرده است که میزان موارد مثبت هم به ۱.۶ درصد می‌رسد.

بنا بر اعلام دانشگاه واشنگتن، این دانشگاه از ماه فوریه سال جاری مجموعا ۶۱۹ مورد تست کرونا مثبت در میان دانشجویان، اعضای هیات علمی و پرسنل خود داشته است.لینک منبع

تبليغات