21:56:29 - سه‌شنبه 19 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اظهارنظر دی میستورا درباره قطعنامه ۲۲۵۴
استفان دی میستورا، نماینده سازمان ملل متحد در امور سوریه در خلال سخنرانی خود در نشست شورای امنیت در نیویورک اعلام کرد: فرصتی برای شروع یک بحث عملی در ژنو ۸ وجود نداشت. من نمی توانم ناامیدی خود را در آنچه در ژنو اتفاق افتاد پنهان کنم. خبرگزاری مهر: نماینده سازمان ملل در امور سوریه […]

استفان دی میستورا، نماینده سازمان ملل متحد در امور سوریه در خلال سخنرانی خود در نشست شورای امنیت در نیویورک اعلام کرد: فرصتی برای شروع یک بحث عملی در ژنو ۸ وجود نداشت. من نمی توانم ناامیدی خود را در آنچه در ژنو اتفاق افتاد پنهان کنم.

خبرگزاری مهر: نماینده سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد: قطعنامه ۲۲۵۴ سازمان ملل راهنمای راه ما برای خروج از بحران سوریه است.

به گزارش النشره، استفان دی میستورا، نماینده سازمان ملل متحد در امور سوریه در خلال سخنرانی خود در نشست شورای امنیت در نیویورک اعلام کرد: فرصتی برای شروع یک بحث عملی در ژنو ۸ وجود نداشت. من نمی توانم ناامیدی خود را در آنچه در ژنو اتفاق افتاد پنهان کنم.

وی در ادامه سخنرانی خود تصریح کرد: قطعنامه ۲۲۵۴ راهنمای ما برای حل بحران سوریه است. معارضان قادر به آماده شدن برای ژنو ۸ نبودند و از ایده ها و پیشنهادهای سازمان ملل استقبال نکردند. من و روسیه به معارضان توصیه کردیم تا بر شرط کنار رفتن بشار اسد، رئیس جمهور سوریه تاکید نکنند.

تبليغات