۱۶:۵۰:۰۸ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشرف غنی: جنگ انتخاب ما نیست
«اشرف غنی» رئیس جمهور افغانستان در دیدار با «کورنیلسوس زیمرمن» نماینده غیرنظامی ناتو در این کشور گفت: همه در افغانستان به ویژه مردم این کشور خواستار برقراری صلح هستند. خبرگزاری تسنیم:رئیس جمهور افغانستان در دیدار با نماینده غیرنظامی سازمان ناتو اظهار داشت مردم خواستار جنگ نیستند، اما مخالفان مسلح توسط نیرو‌های امنیتی سرکوب خواهند شد. […]

«اشرف غنی» رئیس جمهور افغانستان در دیدار با «کورنیلسوس زیمرمن» نماینده غیرنظامی ناتو در این کشور گفت: همه در افغانستان به ویژه مردم این کشور خواستار برقراری صلح هستند.

خبرگزاری تسنیم:رئیس جمهور افغانستان در دیدار با نماینده غیرنظامی سازمان ناتو اظهار داشت مردم خواستار جنگ نیستند، اما مخالفان مسلح توسط نیرو‌های امنیتی سرکوب خواهند شد.

«اشرف غنی» رئیس جمهور افغانستان در دیدار با «کورنیلسوس زیمرمن» نماینده غیرنظامی ناتو در این کشور گفت: همه در افغانستان به ویژه مردم این کشور خواستار برقراری صلح هستند.

وی تاکید کرد: جنگ انتخاب دولت این کشور نیست، اما کسانی که صلح نمی‌خواهند توسط نیرو‌های افغان سرکوب خواهند شد.

بر اساس بیانیه‌ای که توسط پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری افغانستان منتشر شده است غنی در ادامه این دیدار خواستار مبارزه صادقانه کشور‌های منطقه با پدیده تروریسم شد.

وی همچنین تصریح کرد کشور‌های منطقه باید این را بدانند که حمایت و پرورش تروریسم به نفع کسی نیست.

این در حالی است که اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر تشدید عملیات نظامی دولت افغانستان علیه مواضع طالبان و اجرای حکم اعدام برخی از زندانیان این گروه منتشر شد.

«ذبیح‌الله مجاهد» سخنگوی طالبان در واکنش به این موضوع خواستار جلوگیری اعدام این افراد شد و هشدار داد که این اقدام سبب تشدید جنگ خواهد شد و انتقام سخت طالبان را در پی خواهد داشت.

تبليغات