۹:۰۱:۰۶ - یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ادغام قطعه سازان نیازمند چیست؟
معاون وزیر صنعت در جلسه بررسی راهکارهای ارتقاء صنعت قطعه سازی با حضور اعضای انجمن قطعه سازی و برخی از مسئولان این صنعت گفت : ادغام قطعه سازان نیازمند تعریف مدل توسعه ای از صنعت قطعه سازی است. شاتا: منصور معظمی با اشاره به رده بندی قطعه سازان و ادغام آنها، اظهارداشت: تی‌رینگ نباید رنکینگ […]

معاون وزیر صنعت در جلسه بررسی راهکارهای ارتقاء صنعت قطعه سازی با حضور اعضای انجمن قطعه سازی و برخی از مسئولان این صنعت گفت : ادغام قطعه سازان نیازمند تعریف مدل توسعه ای از صنعت قطعه سازی است.

شاتا: منصور معظمی با اشاره به رده بندی قطعه سازان و ادغام آنها، اظهارداشت: تی‌رینگ نباید رنکینگ باشد و هدف از آن ارتقا کیفیت محصولات قطعه سازان و حل مشکلات آن‌ها و خودرو سازان است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: هر گاه در مسئله‌ای ندانیم چه می‌خواهیم نمی‌توانیم چاره اندیشی درست داشته باشیم، بنابراین اگر در این صنعت نتوانیم سیاست و خط مشی درستی را پی ریزی کنیم، نمی‌توانیم تولید محصولات با کیفیت و در حد رده جهانی و رقابت پذیر داشته باشیم.

وی با اشاره به وظیفه سیاستگذاری دستگاه‌های حاکمیتی گفت:: در ادغام این صنعت باید ابتدا سیاست کلی و خط مشی مشخص گردد و سپس بر اساس آن‌ها چارچوب‌هایی گذاشته شود که قابل دفاع و اجرایی باشند.

رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به مزیت‌ها، چالش‌ها و مشکلات پیش روی این تصمیم اظهارداشت: اگر اصول و چارچوب درستی تعیین شود، قطعه سازان کوچک که سرمایه‌های ملی کشور هستند، از حرکت باز نمی‌ایستند و زمینه‌های رشد آن‌ها نیز فراهم می‌شود.