۱۲:۵۰:۲۳ - دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احتمال فساد مالی مدیرعامل پیشین رنو
یک گزارش حسابرسی در فرانسه از احتمال تامین هزینه ضیافت تولد کارلوس گون، مدیر عامل پیشین شرکت رنو-نیسان توسط این شرکت پرده برداشت. آفتاب‌‌نیوز : نتیجه اولیه گزارش حسابرسان فرانسوی نشان می دهد که کارلوس گون احتمالا ضیافتی ۶۳۴ هزار یورویی در کاخ ورسای برای تولد ۶۰ سالگی خود ترتیب داده بود. به گزارش یورونیوز، این […]

یک گزارش حسابرسی در فرانسه از احتمال تامین هزینه ضیافت تولد کارلوس گون، مدیر عامل پیشین شرکت رنو-نیسان توسط این شرکت پرده برداشت.

آفتاب‌‌نیوز :

نتیجه اولیه گزارش حسابرسان فرانسوی نشان می دهد که کارلوس گون احتمالا ضیافتی ۶۳۴ هزار یورویی در کاخ ورسای برای تولد ۶۰ سالگی خود ترتیب داده بود.

به گزارش یورونیوز، این ضیافت در روز ۹ مارس سال ۲۰۱۴ میلادی در کاخ ورسای برگزار شد. هدف از برگزاری این ضیافت به طور رسمی جشن گرفتن ۱۵ سالگی اتحاد تجاری شرکت رنو با نیسان عنوان شده است.

با این حال حسابرسان فرانسوی احتمال می دهند که دلیل اصلی برگزاری این ضیافت جشن تولد ۶۰ سالگی کارلوس گون بوده است.

بنا به گزارش حسابرسان، از ۲۰۰ مهمان دعوت شده به ضیاف مذبور تنها دو نفر از آنها از مقامات شرکت رنو-نیسان بودند. این در حالی است که بسیاری از دعوت شدگان ارتباط شخصی با کارلوس گون داشتند. تونی بلر، نخست وزیر اسبق بریتانیا و همسرش از جمله افرادی بودند که به این ضیافت دعوت شده بودند.

وکیل مدافع کارلوس گون تاکنون به نتیجه اولیه گزارش حسابرسان فرانسوی واکنشی نشان نداده است.

کارلوس گون سه روز پیش بار دیگر در توکیو، پایتخت ژاپن بازداشت شد. او حدود یک ماه پیش به قید وثیقه از بازداشت چهار ماهه آزاد شده بود.

دلیل بازداشت مجدد کارلوس گون در ژاپن اتهام های جدید در پرونده فرار مالیاتی وی عنوان شده است. این در حالی است که همسر کارلوس گون از ژاپن به فرانسه رفته است تا از پاریس برای یاری به شوهرش طلب کمک کند.

کارلوس گون ضمن رد اتهامات وارده از«توطئه ای» علیه خود سخن گفته است.

تبليغات